Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Akademia 108 w Google Campus w Warszawie – Women Techmakers #4

Kilka dni temu miało miejsce niezwykłe wydarzenie, na którym nie mogło zabraknąć Akademii 108. W Google Campus odbyła się czwarta już edycja Women Techmakers. Pojawiło się mnóstwo osób zainteresowanych nowymi technologiami, a wśród nich byli również pasjonaci front endu.
Jeden z naszych mentorów – Krystian Dziopa, opowiedział o kursach bootcampowych, które prowadzone są w naszej szkole programowania. Warszawa to jedno z miast, w których szkolimy przyszłych programistów. Dlaczego warto wziąć udział w takim kursie i w czym tkwi sekret szybkiej nauki?

Google Campus skupił miłośników technologii

Kodowanie to bez wątpienia interesująca ścieżka kariery. Posiadając umiejętności programowania można rozpocząć pasjonującą i jednocześnie bardzo dochodową pracę. Pytanie jak skutecznie i stosunkowo szybko zdobyć potrzebną wiedzę? Taką szansę daje szkoła programowania. W Warszawie spotkaliśmy się z osobami, które chciałyby podjąć to wyzwanie. W Google Campus odbyła się prelekcja naszego Mentora, który wyjaśnił na czym polega kurs bootcampowy.

akademia 108 google campus

Jest skuteczny ponieważ studenci zaczynają kodować już na pierwszych zajęciach. Ćwiczenia praktyczne to najlepszy sposób na naukę, efekty widocznie są z tygodnia na tydzień. Krystian – Mentor Akademii 108, w Google Campus wyjaśnił, że to skuteczna metoda na rozpoczęcie kariery Front End Developera. Oczywiście wymaga to dużego zaangażowania. Trzeba również pamiętać, że nauka programowania to ciągły proces, trzeba stale poszerzać swoje umiejętności i być na bieżąco. Branża IT rozwija się bardzo szybko.

Akademia 108 w Google Campus – zobaczcie jak było 20 czerwca 🙂

google campus

Szkoła programowania w Warszawie – również Ty możesz się uczyć

Często spotykamy się z opiniami, że nauka programowania to droga dla nielicznych. Oczywiście, niektórzy łatwiej przyswajają kolejne zagadnienia, inni muszą w naukę włożyć więcej wysiłku. Najważniejsza jest odpowiednia motywacja i chęć do ciągłego rozwijania umiejętności praktycznych.

szkoła programowania warszawa

Nasza szkoła programowania w Warszawie pomogła wielu osobom, które chciały rozpocząć karierę jako Junior Front End Developer. Sporo naszych absolwentów znalazło pracę po kursie.

Zobaczcie: Mateusz Mółka – Absolwent kursu Front End Developer rozpoczął swoją pierwszą pracę w Londynie

akademia 108 google campus

Dziękujemy, że spotkaliście się z nami w Google Campus! 🙂