Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 września 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Jak uczymy2018-09-05T07:20:36+02:00

Czym jest Code Bootcamp?

Bootcamp
Bootcamp

Czym jest Bootcamp?

CodeBootcamp to intensywny kurs programowania, który zmieni początkującego laika w osobę sprawnie posługującą się niezbędnymi narzędziami programistycznymi. Główne założenia i cele systemu nauczania w CodeBootcamp to wystarczająca ilość teorii oraz maksimum praktyki. Trenerzy Akademii 108 to programiści z wieloletnim stażem, którzy na realnych przykładach pomogą Ci wyrobić odpowiednie nawyki oraz osiągnąć biegłość w technologiach webowych. Umiejętności te pozwolą Ci rozpocząć pracę jako programista.

Front-End Developer

KURS FRONT-END DEVELOPER

Front-End Developer to osoba odpowiedzialna za wszystko co widzą użytkownicy strony internetowej. W pracy Front-End Developera ważna jest znajomość standardów HTML5, CSS3 oraz języka JavaScript. W ciągu 8 tygodni nauczymy Cię jak posługiwać się wszystkimi tymi technologiami w praktyce.

Front-End Developer
JavaScript
JavaScript

KURS PRO JAVASCRIPT DEVELOPER

Java Script Developer to kolejny krok w rozwoju programisty Front-End. Znając możliwości języka JavaScript można tworzyć zaawansowae aplikacje webowe oraz rozbudowane interfejsy użytkownika. Podczas 5 intensywnych tygodni zdobędziesz odpowiednie nawyki oraz zrealizujesz zadania, które w praktyczny sposób przygotują cię do pracy jako Junior JavaScript Developer.

Najbliższe kursy

BASIC: Front-End Developer

Gdzie: Kraków

Start: 05.11.2016 r.

Czas trwania: 120h (8 weekendów)

Cena kursu: 4 990 zł

Zapisz się na kurs

Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw nam adres email,
a my prześlemy Ci informacje dotyczące naszych kursów oraz jak się na nie zapisać.