Konrad Hojda – Absolwent kursu Front End Developer

Konrad Hojda to absolwent kursu Front End Developer w Szkole Programowania Akademia 108 w Krakowie. Opowiedział nam czym zajmował się wcześniej, dlaczego zdecydował się na udział w kursie programowania oraz jak ocenia naukę w naszej szkole – posłuchajcie.

Szkoła programowania – bootcampowy kurs

Konrad wziął udział w kursie programowania Front End Developer, który prowadzony jest w oparciu o metodę bootcamp. Polega ona na jak największej ilości ćwiczeń praktycznych – taki sposób nauki jest najbardziej efektywny.
Konrad studiował informatykę i jak mówi miał już pewne doświadczenie w tworzeniu stron internetowych. Postanowił wziąć udział w kursie, aby tą wiedzę usystematyzować, chciał również pogłębić swoją znajomość JavaScript.

Bootcamp – praca po kursie

Celem Konrada było znalezienie pracy w IT, dlatego zaczął wysyłać zgłoszenia jeszcze w trakcie kursu programowania. Jak mówi, udało mu się znaleźć pracę już trzy dni po jego ukończeniu! Obecnie pracuje jako Front End Developer w krakowskiej firmie, a przykłady, które omawiane były w trakcie nauki w Szkole Programowania Akademia 108, bardzo przydały mu się w realizacji pierwszych zadań na nowym stanowisku.

kurs programowania

Kurs programowania prowadzony przez doświadczonych Mentórów

Konrad bardzo pozytywnie ocenia Mentorów Szkoły Programowania Akademia 108. Uczą nie tylko technologii frontendowych, ale również dobrych praktyk programowania. Można na nich liczyć zarówno podczas zajęć, jak i poza nimi. Pomagają również po zakończeniu bootcampu, służąc radą podczas wykonywania pierwszych zleceń. Jak mówi Konrad, współpraca z nimi jest czystą przyjemnością 🙂

Już wkrótce kolejne relacje absolwentów bootcampu – śledźcie naszego fanpage’a na Facebooku aby niczego nie przegapić.

Myślisz o nauce programowania?

Zastanawiasz się, jak ocenić swoje zdoloności?

Sprawdź swoje predyspozycje rozwiązując darmowy test

Poznaj nas na BEZPŁATNYCH warsztatach programowania

Warsztaty programowania Front End Zapisz się