Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się
Kurs PRO JavaScript Developer2018-09-05T07:20:34+02:00

Czego nauczysz się na kursie?

JavaScript
JavaScript

JAVASCRIPT

Poznasz zaawansowane możliwości programowania w języku JavaScript. Dowiesz się w jaki sposób efektywnie stawiać czoła wyzwaniom przed którymi stoją współcześni developerzy tworząc dynamiczne interfejsy użytkownika. Jedną z najważniejszych cech dobrego programisty jest otwarty i kreatywny umysł, gotowy zmierzyć się ze stawianymi przed nim wyzwaniami. Zestaw zagadnień i funkcjonalności, które będziesz miał okazję zaprogramować, pozwoli Ci poznać praktyczne aspekty pracy JavaScript developera i nauczy się konstruktywnego wykorzystania wiedzy zdobytej w trakcie kursu.

Angular

ANGULAR

Specjaliści zajmujący się AngularJS są obecnie najbardziej pożądanymi pracownikami w firmach zajmującymi się front-end developmentem. AngularJS jest frameworkiem języka JavaScript stworzonym przez Google, wykorzystywanym do budowania dynamicznych aplikacji działających w oknie przeglądarki. Pokażemy Ci jak piękna, szybka i funkcjonalna może być aplikacja internetowa. Poznasz najważniejsze elementy AngularJS i wykorzystując je zbudujesz w pełni funkcjonalną aplikację typu SPA (Single Page Application).

Angular

Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw nam adres e-mail, a my prześlemy Ci informacje
dotyczące naszych kursów oraz jak się na nie zapisać.    Myślisz o nauce programowania?

    Zastanawiasz się, jak ocenić swoje zdoloności?

    Sprawdź swoje predyspozycje rozwiązując darmowy test