Urszula Giewoń – Absolwentka kursu programowania w Warszawie

Urszula Giewoń to absolwentka kursu Front End Developer w Szkole Programowania Akademia 108. Opowiedziała nam o poszukiwaniu pracy oraz o tym, co sądzi na temat kursu programowania w naszej szkole. Posłuchajcie czym zajmowała się wcześniej i dlaczego wybrała naukę na bootcampie.

Kurs programowania – szybki sposób na przebranżowienie

Urszula pracowała wcześniej jako grafik. W przeszłości zaczęła zgłębiać podstawy HTML i CSS, jednak jak sama mówi, nic z tego nie wynikło. Postanowiła do tego wrócić – wybrała bootcamp w Akademii 108, ponieważ liczyła na efektywną naukę, podczas której mogłaby regularnie ćwiczyć i w ten sposób rozwijać swoje umiejętności. Jak się okazało, był to bardzo dobry wybór, bo dziś pracuje już jako Front End Developer.

Front End Developer – poszukiwanie pracy

Kurs programowania w Akademii 108 przygotowuje zarówno do obowiązków Front End Developera, jak i do rozmów kwalifikacyjnych. Urszula po zakończeniu nauki na bootcampie, zaczęła wysyłać swoje CV. Jak mówi, otrzymała 10 telefonów w sprawie pracy oraz 5 zaproszeń na rozmowę. Finalnie udało jej się znaleźć wymarzoną pracę.

bootcamp

Bootcamp – jak wygląda nauka na kursie?

Według Urszuli zagadnienia poruszane na kursie programowania są różnorodne i doskonale przygotowują do obowiązków na stanowisku programisty. Nauka na bootcampie ukierunkowana jest na zdobywanie umiejętności potrzebnych do samodzielnej pracy – Mentorzy od początku uczą jak skutecznie wyszukiwać rozwiązania napotkanych problemów, co znacznie ułatwia późniejszą naukę i rozwój już na stanowisku programisty. Urszula bardzo pozytywnie ocenia wykładowców Akademii 108. Według niej do nauczania podchodzą z sercem, są profesjonalni i odpowiadają na każde zadane pytanie.