Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 września 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Urszula Sułek – Absolwentka kursu Front End Developer

Urszula Sułek to absolwentka kursu Front End Developer w Szkole Programowania Akademia 108. Dziś ma już swoją wymorzoną pracę – opowiedziała nam o obowiązkach na nowym stanowisku, procesie poszukiwania pracy oraz o powodach rozpoczęcia nauki programowania. Zdradziła nam również co sądzi o Mentorach Akademii 108.

Nauka programowania sposobem na przebranżowienie

Urszula przez kilka lat pracowała jako analityk. W pewnym momencie postanowiła zmienić branżę i tak zrodził się pomysł, aby rozpocząć naukę kodowania. Dołączyła do grona studentów naszej szkoły programowania. Jak mówi, niełatwo byłoby samodzielnie przyswoić taką ilość wiedzy. Na kursie Front End Developer znacznie rozwinęła umiejętności praktyczne oraz usystematyzowała posiadaną już wiedzę.

Kurs Front End Developer początkiem kariery

Urszula znalazła pracę 3 miesiące po zakończeniu kursu. Starannie przeglądała oferty, ponieważ dobrze wiedziała jaki jest jej cel. Chciała rozwijać się jako Front End Developer, szukała więc ambitnego stanowiska, na którym będzie mogła systematycznie zwiększać swoje umiejętności. I udało się – dzisiaj cieszy się wymarzoną pracą. Jak mówi, wiedza zdobyta na kursie w szkole programowania bardzo jej się przydaje w codziennych obowiązkach. Urszula zwraca również uwagę na przygotowanie do pracy zespołowej, na które kładziono nacisk podczas zajęć w szkole programowania.

nauka-programowania

Szkoła programowania i jej mentorzy

Urszula bardzo dobrze wspomina czas spędzony na nauce programowania w Akademii 108. Mentorzy potrafią dostosować poziom zajęć do grupy, posiadają duże doświadczenie zarówno w programowaniu, jak i nauczaniu. Jak mówi Ula, takich wykładowców mogłaby polecić każdemu.

Jeśli również chcesz rozpocząć naukę programowania i rozpocząć pracę w IT, śledź naszego fanpage’a na Facebooku. Tam pojawiają się bieżące informacje na temat najbliższych terminach kursu Front End Developer.