Zakończenie kursu Front End w Warszawie

Za nami zakończenie kursu Front End Developer w Warszawie. Będzie nam brakować wspólnego programowania, chociaż nie jest to koniec – w dalszym ciągu wspieramy.
Jak wyglądało zakończenie? Sami zobaczcie 🙂

Nauka programowania na kursie

Bootcamp polega na intensywnej nauce poprzez ćwiczenia praktyczne. Studenci zaczęli kodować już na pierwszych zajęciach i przez kilka kolejnych tygodni zgłębiali tajniki programowania pod czujnym okiem doświadczonych Mentorów. Były to nie tylko warsztaty, ale również zadania domowe i testy. Im więcej wysiłku włoży się w naukę, tym lepsze i szybsze rezultaty. Teraz absolwenci są już gotowi, by rozpocząć swoją karierę w IT. Bootcamp przygotowuje do zadań na stanowisku programisty – uczymy nie tylko technologii webowych, ale również samodzielnego wyszukiwania rozwiązań.

programowanie

Bootcamp – przygotowanie do poszukiwania pracy

Umiejętności praktyczne to podstawa, jednak pierwszym krokiem do rozpoczęcia pracy jest rozmowa kwalifikacyjna. Podczas ostatnich zajęć bootcampu w szkole programowania absolwenci spotkali się ze specjalistą od spraw rekrutacji. Poznali aspekty znajdywania pracy w IT. Dowiedzieli się również jak przygotować CV oraz jak najlepiej zaprezentować się przed pracodawcą.

nauka programowania

Programowanie podczas ostatnich zajęć

Ostatnie moduł nauki programowania na kursie to nie tylko sprawy rekrutacji. Studenci mieli okazję poćwiczyć również debugowanie, czyli wyszukiwanie błędów w kodzie własnym i innych programistów.
Po programowaniu przyszła pora na świętowanie. Studenci otrzymali certyfikaty, na które zasłużyli intensywna pracą przez ostatnie tygodnie. Gratulujemy i trzymamy kciuki za Wasze sukcesy! 🙂

Jeśli interesujecie się nauką programowania, śledźcie nas na Facebook’u – znajdziecie tam aktualne informacje o bootcampach.

bootcamp

bootcamp