Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Finansowanie Kursu Programowania

Finansowanie Kursu Programowania2020-11-25T10:39:57+01:00

Finansowanie kursu programowania z własnych środków

Płatność w ramach finansowania kursu programowania ze środków własnych można dokonać w jeden z następujących  sposobów:

Kurs indywidualny:

 • Jednorazowa wpłata – 5990 zł przy podpisaniu umowy
 • Opłata w dwóch częściach:
  • 3000zł przy podpisaniu umowy
  • 2990 zł przed rozpoczęciem trzeciego modułu zajęć
 • Opłata w trzech częściach:
  • 2000 zł przy podpisaniu umowy
  • 2000 zł przed rozpoczęciem trzeciego modułu zajęć
  • 1990 zł przed rozpoczęciem szóstego modułu zajęć

Kurs stacjonarny:

 • Jednorazowa wpłata – 4990 zł przy podpisaniu umowy
 • Opłata w dwóch częściach:
  • 1000 zł przy podpisaniu umowy
  • 3990 zł przed rozpoczęciem kursu
 • Opłata w trzech częściach:
  • 1000 zł przy podpisaniu umowy
  • 2500 zł przed rozpoczęciem kursu
  • 1490 zł przed rozpoczęciem trzeciego modułu zajęć

Chcesz poznać szczegóły oraz dokładny harmonogram płatności dla wybranej przez Ciebie edycji kursu? Zapraszamy do kontaktu.

Dowiedz się więcej
Kurs programowania

Raty na kurs programowania

Kurs programowania
Kurs programowania

Dzięki ratom na kurs programowania możesz finansować swoje kształcenie już od 99,75 zł miesięcznie przy wkładzie własnym za prework.

W łatwy sposób możesz wnioskować o rozłożenie płatności za kurs na 6-50 rat. Sam decydujesz o ich wysokości i o okresie spłaty.

Jeśli chcesz skorzystać z tej drogi finansowania, skontaktuj się z nami. Ustalimy na jakich warunkach chcesz się starać o raty na kurs programowania i przygotujemy dla Ciebie link do indywidualnego wniosku. Wypełniając wniosek w ciągu kilkudziesięciu minut otrzymasz decyzję o przyznaniu finansowania.

Możesz również obliczyć wysokość swojej raty na kurs programowania korzystając z przycisku poniżej.

db2 Sp. z o.o. występujący w roli pośrednika kredytowego informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A., udostępnia swoim Klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem db2 Sp. z o.o.
Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. Szczegóły na www.santanderconsumer.pl

Oblicz wysokość raty
Kontakt w sprawie wniosku

Finansowanie kursu programowania z urzędu pracy

Akademia 108 posiada wpis do rejestru instytucji szkoleniowych, który pozwala finansować nasze kursy ze środków będących w dyspozycji urzędów pracy. Finansowanie kursu programowania z urzędu pracy jest skierowane przede wszystkim do osób zarejestrowanych jako bezrobotne. Decyzja o przyznaniu środków i o formie dofinansowania zależy do poszczególnych powiatowych Urzędów Pracy.

Finansowanie kursu programowania z urzędu pracy wymaga zwykle przygotowania dokumentacji szkolenia. Dlatego staranie o tę formę dofinansowania należy rozpocząć najpóźniej na miesiąc przed rozpoczęciem kursu.

Jesteś zainteresowany finansowaniem kursu programowania z urzędu pracy? Skontaktuj się z nami – powiemy jak starać się o takie środki.

Dowiedz się więcej
Kurs programowania

Rządowe pożyczki na kształcenie

Kurs programowania finansowanie
Kurs programowania finansowanie

Finansowanie kursu programowania może także zapewnić jeden z programów ministerialnych polskiego Rządu.

W ramach programów Inwestuj w Rozwój lub OPEN można otrzymać nieoprocentowaną pożyczkę na kształcenie z możliwością spłaty w 12, 24 lub 36 ratach. Dodatkowo można wnioskować o umorzenie do 25% kwoty pożyczki.

Ze względu na czas oczekiwania na przyznanie finansowania na kurs programowania w tej formie polecamy złożenie wniosku u udzielenie pożyczki na miesiąc przed planowanym rozpoczęciem kursu.

Dowiedz się więcej

Kontakt w sprawie finansowania kursu programowania

Masz pytania dotyczące finansowania kursu? Chcesz złożyć wniosek o raty? Wyślij swoje dane, a my oddzwonimy i powiemy o szczegółach.