Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Dofinansowanie do nauki programowania – Projekt OPEN

Chcesz uczyć się programowania na kursie i szukasz źródeł finansowania? W takim razie projekt OPEN to coś dla Ciebie.

Od 15 września 2022 godz. 10:00 znów będzie można skorzystać z nieoprocentowanej pożyczki na naukę kodowania, a także umorzenia nawet 25% kosztów.

Projekt OPEN – liczy się kolejność składania wniosków

Projekt OPEN to pożyczki dla osób dorosłych, które można przeznaczyć na dokształcanie się. To korzystna oferta, ponieważ pożyczki te są nieoprocentowane, nie ponosimy dodatkowych kosztów, a dodatkowo mamy szansę na częściowe umorzenie. Pożyczkę z projektu OPEN może być wykorzystana na wszystkie kursy prowadzone przez Akademię 108.

Ubieganie się o pożyczkę z Projektu Open możliwe jest od 15 września 2022 godz. 10.00 – środki pieniężne są ograniczone, dlatego liczy się kolejność składania wniosków!

kurs programowania

Kurs programowania i dofinansowanie z Open – umorzenie części kosztów

Oprócz otrzymania pożyczki, można otrzymać również umorzenie nawet do 25% kosztów kursu programowania. Jak to działa? Otóż możesz liczyć na umorzenie:

  • 15% – za ukończenie kursu z oceną pozytywną
  • dodatkowe 5% – za wywiązanie się z umowy pożyczki (terminowa spłata rat)
  • dodatkowe 5% – jeśli w ciągu roku od ukończenia kursu pożyczkobiorca rozpocznie pracę lub własną działalność, otrzyma awans w dotychczasowej pracy, jego dochody wzrosną o przynajmniej 15% lub jeśli pożyczkobiorca przekwalifikuje się i podejmie nowe obowiązki zgodne z tematyką ukończonego kursu.

Programowanie w zasięgu ręki – jak skorzystać z Projektu Open?

Jeśli jesteś zainteresowany zdobyciem nowych kwalifikacji i chcesz wziąć udział w naszym kursie programowania, możesz skorzystać ze środków z Projektu OPEN. Pamiętaj, że finanse tego projektu są ograniczone, dlatego nie zwlekaj z podjęciem decyzji – liczy się kolejność zgłoszeń. Jak to zrobić? Należy wypełnić wniosek dostępny na stronie: https://open.frp.pl/. Z projektu mogą skorzystać osoby pełnoletnie, posiadające zdolność kredytową.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące kursu programowania oraz projektu OPEN, skontaktuj się z nami:

KONTAKT