Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Inwestuj w rozwój – dofinansowanie kursu programowania

Chcesz zacząć naukę programowania, ale brakuje Ci funduszy na kurs? Skorzystaj z programu Inwestuj w rozwój! To nieoprocentowane pożyczki z możliwością umorzenia nawet 25% kwoty.

Nabór wniosków do Inwestuj w rozwój rusza 12.09.2023 o godz. 9:00.

Liczy się kolejność składania wniosków – zwykle środki kończą się po kilku minutach od podanej godziny!

Inwestuj w rozwój – na czym to polega?

Inwestuj w rozwój to program dla osób chcących się uczyć. To pożyczka nieoprocentowana, którą można przeznaczyć na sfinansowanie kursu programowania, a dodatkowo możliwe jest umorzenie nawet do 25% kwoty. Jest to więc doskonała okazja dla osób, które chciałby nauczyć się programowania, ale na ten moment nie posiadają funduszy.

Zamiast odkładać na kurs przez kolejne miesiące, możesz skorzystać z Inwestuj w rozwój, zacząć od razu i dodatkowo umorzyć ostatnie raty!

kurs programowania

Programowanie zacznij od razu – zdobądź środki na kurs

Z pożyczki Inwestuj w rozwój możesz skorzystać aby wziąć udział w naszym kursie programowania. Program jest skierowany do osób pełnoletnich zamieszkujących na obszarze Polski.

Dlaczego warto złożyć wniosek? To proste – dzięki temu możesz zacząć naukę programowania znacznie szybciej. Bardzo możliwe, że w trakcie spłaty rat zdobędziesz już nową pracę jako programista zamiast oszczędzać na naukę. Dodatkowo możesz starać się o umorzenie nawet 25% kwoty. Wystarczy ukończyć kurs programowania w terminie zgodnym z umową pożyczki i złożyć wniosek o umorzenie 20% w ciągu trzech miesięcy od ukończenia kursu.
Dodatkowe 5% umorzenia można uzyskać podejmując zatrudnienie w trakcie lub po ukończeniu kursu lub wykazując dochód niższy od przeciętnego wynagrodzenia brutto.

Kurs programowania – co trzeba zrobić by skorzystać z finansowania?

Wnioski o pożyczkę z Inwestuj w rozwój będą przyjmowane od 12.09.2023 r od godz 9:00 na stronie https://inwestujwrozwoj.pl/
W poprzednich edycjach projekt cieszył się dużym zainteresowaniem, dlatego nie zwlekaj z decyzją – wnioski są rozpatrywane zgodnie z kolejnością zgłoszeń.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące kursu programowania oraz Inwestuj w rozwój, skontaktuj się z nami:

KONTAKT