Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Absolwenci kolejnej edycji kursu programowania rozpoczynają swoją karierę w IT

W miniony weekend świętowaliśmy zakończenie kursu Front End Developer w Warszawie. Jesteśmy ogromnie dumni z grupy studentów, którzy właśnie zakończyli naukę programowania w naszej szkole i są gotowi do rozpoczęcia kariery w IT, a część z nich już zaczęło pracę w zawodzie podczas trwania kursu.
Zobaczcie jak studenci świętują zakończenie kursu 🙂

Nauka programowania na kursie w Akademii 108

Programowanie to pasjonujące zajęcie, które wiąże się z dobrze płatną i bardzo rozwojową pracą. Aby rozpocząć karierę w IT trzeba mieć przede wszystkim mocną motywację do nauki programowania. Nasi studenci już od pierwszych zajęć zabrali się do intensywnej pracy. Z ogromnym zaangażowaniem zgłębiali tajniki HTML, CSS i JavaScript skutecznie zwiększając swoje umiejętności praktyczne.
Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie kodować i obserwować Wasze postępy! 🙂

nauka programowania

HTML, CSS, JavaScript – nauka poprzez praktykę

Nauka programowania w naszej szkole to przede wszystkim ćwiczenia praktyczne. Dzięki temu możliwe jest skuteczne przyswajanie wiedzy i szybkie zwiększanie umiejętności praktycznych.
Podczas ostatnich zajęć zajęliśmy się tematyką rekrutacji. Studenci dowiedzieli się jak skutecznie przygotować się do rozmów kwalifikacyjnych. Podstawą jest znajomość HTML, CSS czy JavaScript, jednak ogromnie ważne jest również to, aby jak najlepiej zaprezentować się przed przyszłym pracodawcą.

kurs front end

Kurs Front End przygotowuje do zawodu

Kurs Front End jest sposobem na szybkie wkroczenie na rynek pracy – opiera się na metodzie bootcamp i polega na przygotowaniu studentów do obowiązków na przyszłym stanowisku. Kładziemy nacisk na naukę umiejętności praktycznych kodując zarówno w HTML, CSS oraz JavaScript, a jednocześnie uczymy dobrych praktyk programistycznych oraz samodzielnego wyszukiwania rozwiązań.

html

Nauka programowania – zakończenie kursu

Zakończenie kursu Front End to bardzo ważne wydarzenie. Ogromnie cieszymy się, że kolejna grupa programistów rozpoczyna swoją karierę w IT. Oczywiście w dalszym ciągu wspieramy ich w poszukiwaniu pracy i trzymamy kciuki za sukcesy!

Jeśli również zastanawiasz się nad rozpoczęciem nauki kodowania, śledź nasz fanpage na Facebooku. Znajdziesz tam aktualne informacje o zbliżających się edycjach kursu Front End.