Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 września 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Anna Kopowicz – absolwentka indywidualnego kursu programowania

Anna Kopowicz to absolwentka indywidualnego kursu programowania w Akademii 108. Posłuchajcie jej historii – dlaczego zdecydowała się na kurs w szkole programowania, jak go ocenia oraz jak wyglądało poszukiwanie pracy jako programistka.

Szkoła programowania – decyzja o rozpoczęciu kursu

Anna pracowała w branży modowej – była projektantem ubioru. Jak mówi, lubi zdobywać nowe umiejętności i w pewnym momencie zainteresowała się programowaniem. Na początku uczyła się samodzielnie, szybko jednak zrozumiała, że będzie potrzebowała kogoś, kto pomoże jej w nauce. Postanowiła rozpocząć indywidualny kurs programowania w Akademii 108. Szkoła programowania, jak się okazuje, była świetnym wyborem – Anna pracuje już jako programistka.

Indywidualny kurs programowania i pierwsza praca

W trakcie konsultacji na indywidualnym kursie programowania, trener Akademii 108 poinformował Annę o rekrutacji na programistę w jednej z firm i zachęcił ją do wysłania swojego zgłoszenia. Kolejnym etapem było zadanie rekrutacyjne. Jak mówi Anna, po kilku dniach od jego wykonania, otrzymała propozycję współpracy.

programista

Programista po kursie – opinia o nauce w Akademii 108

Indywidualny kurs w szkole programowania daje możliwość nauki kodowania w wolnym czasie – łatwo pogodzić go z codziennymi obowiązkami. Według Anny szczególną zaletą kursu jest duża ilość zadań praktycznych, które przygotowują do realnych zadań programisty. Podobało jej się również zaangażowanie trenerów programowania, z którymi kontaktowała się zarówno w sprawie omawianych na kursie zagadnień i zadań, jak również jej własnych projektów.

Jeśli interesuje Cię nauka kodowania i chcesz zdobyć cenne umiejętności praktyczne, sprawdź najbliższe terminy indywidualnego kursu programowania w Akademii 108.