Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 września 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Absolwenci kursu Front End Developer gotowi do pracy w IT

Przedstawiamy kolejną grupę absolwentów kursu Front End Developer Szkoły Programowania Akademia 108. Po kilku tygodniach intensywnej pracy są już gotowi do rozpoczęcia kariery w najszybciej rozwijającej się branży, jaką jest obecnie IT.
Chociaż będzie nam brakowało wspólnego kodowania, ogromnie się cieszymy, że rozpoczynacie swoją karierę. W dalszym ciągu wspieramy i trzymamy kciuki za Wasze sukcesy.

Zobaczcie jak świętowaliśmy zakończenie kursu Front End Developer 🙂

programowanie

Kurs Front End Developer – praktyka czyni mistrza

Kurs Front End Developer to intensywna nauka podczas której stawiamy przede wszystkim na praktykę. Uczestnicy kursu kodowali już od pierwszych zajęć – z każdymi kolejnymi widzieliśmy ich postępy. Wielu naszych studentów znajduje pracę jeszcze w trakcie trwania kursu programowania i tak było również tym razem.

kurs front end

Szkoła programowania – zakończenie kursu

Ostatni dzień kursu w szkole programowania to nie tylko świętowanie. Mieliśmy zajęcia ze specjalistką od rekrutacji – studenci dowiedzieli się jak przygotowywać się do rozmów kwalifikacyjnych, jakich pytań mogą się spodziewać oraz jak najlepiej na nie odpowiadać. Posiadanie umiejętności programowania to nie wszystko – ważne, aby potrafić korzystnie się zaprezentować.

nauka programowania

Programowanie – nauka na kursie pierwszym krokiem w karierze

Zakończenie kursu Front End Developer uczciliśmy szampanem. Studenci otrzymali certyfikaty potwierdzające posiadane przez nich umiejętności programowania. Jednak nie jest to koniec – w dalszym ciągu Was wspieramy i trzymamy kciuki za sukcesy.

szkoła programowania