Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 września 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Adrian Bąk – Absolwent kursu programowania w Akademii 108

Adrian Bąk jest absolwentem kursu programowania w Akademii 108. Obecnie pracuje już jako Front End Developer, a pracę udało mu się znaleźć jeszcze w trakcie trwania bootcampu. Posłuchajcie czym zajmował się wcześniej, jak wyglądało poszukiwanie pracy i jaka jest jego opinia na temat nauki kodowania w Akademii 108.

Nauka programowania – opinia o kursie Front End Developer w Akademii 108

Adrian pracował przy wsparciu IT. Wcześniej programowanie traktował jako hobby, jednak postanowił się przebranżowić i dlatego podjął decyzję o udziale w bootcampie. Chciał usystematyzować i pogłębić swoją wiedzę. Jak się okazało, była to bardzo dobra decyzja, bo dziś pracuje już jako programista. Jak mówi, podczas nauki programowania na kursie zdobył cenne umiejętności z zakresu HTML5, CSS3 i JavaScript, a także wyrobił sobie wiele dobrych praktyk programowania.

Front End Developer po bootcampie – poszukiwanie pracy

Bootcampowy kurs to intensywna nauka programowania – celem jest jak najszybsze zdobycie umiejętności pozwalających na rozpoczęcie pracy w IT.
Adrian chciał się przebranżowić i zacząć karierę jako Front End Developer. Poszukiwanie pracy zaczął jeszcze w trakcie trwania kursu. Jak mówi, wysłał kilka aplikacji i przy wsparciu trenerów Akademii 108 udało mu się znaleźć pierwszą pracę jeszcze w trakcie nauki na bootcampie.

bootcamp

Bootcamp, czyli sposób na przebranżowienie się

Adrian bardzo pozytywnie ocenia pomoc trenerów Akademii 108, którzy wspierają studentów w systematycznej nauce kodowania służąc zarówno podczas zajęć, jak i poza nimi. Kurs Front End Developer to przede wszystkim praktyka. Studenci programują na zajęciach, a także poza nimi, skutecznie zwiększając swoje umiejętności.

Jeśli również chcesz zmienić branżę i zostać programistą, sprawdź najbliższe terminy naszych kursów Front End Developer. Zapraszamy również na cykliczne warsztaty Codevening, które organizujemy dla zainteresowanych nauką programowania z nami.