Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 września 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Adrian Bzowski – Absolwent kursu Front End Developer

Adrian Bzowski jest absolwentem stacjonarnego kursu Front End Developer w Szkole Programowania Akademia 108. Opowiedział nam o tym czym zajmował się wcześniej, jak ocenia udział w kursie programowania, a także jak wyglądało poszukiwanie pracy.

Programowanie – kurs najlepszą decyzją

Adrian przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu kursu programowania był menażderem Allegro w firmie suplementacyjnej. Jak mówi, od zawsze interesował się informatyką, a w szczególności grami komputerowymi. W końcu postanowił zacząć robić to co lubi – tak zrodził się pomysł, aby wziąć udział w kursie Front End Developer. Według Adriana udział w kursie programowania w Akademii 108 był dla niego najlepszym wyborem.

Front End Developer – nauka na kursie

Adrian szybko podnosił swoje umiejętności. Nie tylko biorąc udział w zajęciach i wykonując zadania domowe – w wolnym czasie wspólnie ze znajomymi poznanymi podczas kursu w ramach praktyki kodowali projekty stron internetowych. Włożony w naukę programowania wysiłek zdecydowanie się opłacił. Firma, w której pracuje obecnie, zaprosiła go na rozmowę kwalifikacyjną. Jak mówi Adrian, kurs Front End był doskonałym przygotowaniem – nie zaskoczyło go żadne pytanie podczas rozmowy technicznej.

programowanie

Kurs programowania – czy warto wziąć w nim udział?

Według Adriana nauka programowania na kursie Front End to świetny start do kariery w IT. Jak mówi, zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie. Mentorzy służą radą i doświadczeniem. Adrian pozytywnie ocenia również atmosferę panującą na zajęciach.

Jeśli ciekawi Cię jak wygląda nauka na kursie programowania w Akademii 108, śledź naszego fanpage’a na Facebooku, żeby nie przegapić kolejnych historii naszych absolwentów.