Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Agata Biesaga – Absolwentka kursu programowania w Akademii 108

Agata Biesaga to absolwentka kursu Front End Developer w Warszawie, która znalazła pierwszą pracę już w drugim tygodniu trwania kursu. Posłuchajcie jej historii – dlaczego zdecydowała się na udział w bootcampie, jak ocenia naukę programowania w naszej szkole oraz jak wyglądało poszukiwanie pracy.

Nauka programowania – podjęcie decyzji o udziale w bootcampie

Agata zajmowała się wcześniej tenisem stołowym – była zawodniczką, trenerką oraz działaczką. Nieoczekiwanie udało jej się wygrać hackaton w Szczecinie, co zmotywowało ją do podjęcia nauki programowania i rozpoczęcia pracy jako Front End Developer. Aby osiągnąć ten cel, postanowiła wziąć udział w kursie Akademii 108. Wcześniej wzięła udział w warsztatach Codevening, aby nas poznać i zobaczyć jak wygląda nauka w naszej szkole. Codevening to bezpłatne zajęcia, które organizujemy cyklicznie – mogą wziąć w nich udział wszyscy zainteresowani udziałem w bootcampie.

Front End Developer – nauka na kursie

Agata do zadania podeszła bardzo ambitnie – jak mówi, miała zamiar być najlepsza w grupie na kursie. To bardzo dobre podejście, bo w nauce programowania najważniejsza jest motywacja, regularność w nauce i jak największa ilość ćwiczeń. Nauka bardzo szybko przyniosła efekty – Agata swoją pierwszą pracę znalazła już w drugim tygodniu kursu Front End Developer. Jak mówi, duże znaczenie miało wsparcie trenerów Akademii 108, którzy skutecznie motywowali ją do działania.

Bootcamp – znalezienie pierwszej pracy

Według Agaty bootcamp to nie tylko nauka technologii potrzebnych do pracy, ale również mnóstwo praktycznych informacji o tym jak wygląda praca programisty na codzien. Według niej duże znaczenie miał fakt, że wykładowcy dodawali wiary w siebie, zachęcając do praktycznego wykorzystywania swoich umiejętności – jak mówi Agata, gdyby nie mentorzy Akademii 108, prawdopodobnie nie zdecydowałaby się na poszukiwanie pracy już w drugim tygodniu kursu Front End Developer.

Jeśli ciekawią Cię kolejne historie naszych absolwentów, obserwuj nasz fanpage na Facebooku aby niczego nie przegapić 🙂