Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

Intensywny kurs programowania metodą bootcamp

Akademia 108 na swoich kursach programowania wykorzystuje metodę bootcamp. To najbardziej efektywny sposób na zdobycie odpowiednich kwalifikacji potrzebnych do rozpoczęcia kariery w branży IT. Skąd wziął się ten termin i co oznacza?

Kurs programowania – szybko i skutecznie

Szkoła programowania wykorzystując code bootcamp ma na celu szybkie przekazanie wiedzy i nauczenie stosować ją praktycznie do realnych zadań. Jest to metoda, dzięki której w najkrótszym możliwym czasie można zyskać największy zasób wiadomości. To bardzo intensywna praca nastawiona na ćwiczenia, które w skuteczny sposób przygotowują do zawodu programisty.

Bootcamp inspirowany wojskiem

Bootcamp to termin zaczerpnięty z wojska. Oznacza „obóz dla rekrutów” i odnosi się do bardzo intensywnego treningu, który pozwala na szybkie wyszkolenie nowych członków armii. Nie są oni jeszcze gotowi do bardzo zaawansowanych zadań, jednak z powodzeniem mogą zasilać szeregi i z czasem nabierać doświadczenia. W szkole programowania jest podobnie – kilkutygodniowa, efektywna nauka pozwala na rozpoczęcie kariery jako programista.

Nauka programowania startem do zawodu

Kurs programowania wymaga sporo determinacji i chęci do pracy. Nauka nie odbywa się wyłącznie na zajęciach, ale także w domu. Celem jest jak najefektywniejsze wykorzystanie czasu. Przy odpowiedniej pracy, nauka programowania szybko przynosi efekty, a po zakończonym kursie, można już szukać pracy w branży. Z czasem zdobywa się doświadczenie i dzięki temu można zostać świetnie wykwalifikowanym pracownikiem.
Podczas kursu programowania metodą bootcamp nie ma długich, teoretycznych wykładów. To przede wszystkim ćwiczenia praktyczne. Uczestnik od początku koduje i w ten sposób efektywnie poszerza swoją wiedzę, którą później wykorzysta tworząc własne projekty.

szkoła programowania

Kurs programowania w Akademii 108

Wierzymy, że dzięki praktyce można osiągnąć najwięcej. Możesz zostać programistą, jeśli tylko zechcesz. Podstawą jest chęć do nauki, nieważne czy do tej pory zajmowałeś/aś się programowaniem, czy jesteś osobą początkującą. W szkole programowania wiedzę przekazują mentorzy, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży i doskonale wiedzą jakie umiejętności są najważniejsze, by zaistnieć na rynku pracy. Pomogą również w przygotowaniu do rekrutacji, dzięki czemu nie tylko zdobędziesz potrzeby zasób wiadomości, ale także umiejętność zaprezentowania się przyszłemu pracodawcy.
Jeśli chcesz stosunkowo szybko zdobyć potrzebne kwalifikacje i rozpocząć swoją karierę, metoda bootcamp jest najlepszym sposobem. Tutaj dowiesz się więcej oraz zobaczysz jakie kursy aktualnie prowadzimy: Front End Developer.

Myślisz o nauce programowania?

Zastanawiasz się, jak ocenić swoje zdoloności?

Sprawdź swoje predyspozycje rozwiązując darmowy test