Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 września 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Intensywny kurs programowania metodą bootcamp

Akademia 108 na swoich kursach programowania wykorzystuje metodę bootcamp. To najbardziej efektywny sposób na zdobycie odpowiednich kwalifikacji potrzebnych do rozpoczęcia kariery w branży IT. Skąd wziął się ten termin i co oznacza?

Kurs programowania – szybko i skutecznie

Szkoła programowania wykorzystując code bootcamp ma na celu szybkie przekazanie wiedzy i nauczenie stosować ją praktycznie do realnych zadań. Jest to metoda, dzięki której w najkrótszym możliwym czasie można zyskać największy zasób wiadomości. To bardzo intensywna praca nastawiona na ćwiczenia, które w skuteczny sposób przygotowują do zawodu programisty.

Bootcamp inspirowany wojskiem

Bootcamp to termin zaczerpnięty z wojska. Oznacza „obóz dla rekrutów” i odnosi się do bardzo intensywnego treningu, który pozwala na szybkie wyszkolenie nowych członków armii. Nie są oni jeszcze gotowi do bardzo zaawansowanych zadań, jednak z powodzeniem mogą zasilać szeregi i z czasem nabierać doświadczenia. W szkole programowania jest podobnie – kilkutygodniowa, efektywna nauka pozwala na rozpoczęcie kariery jako programista.

Nauka programowania startem do zawodu

Kurs programowania wymaga sporo determinacji i chęci do pracy. Nauka nie odbywa się wyłącznie na zajęciach, ale także w domu. Celem jest jak najefektywniejsze wykorzystanie czasu. Przy odpowiedniej pracy, nauka programowania szybko przynosi efekty, a po zakończonym kursie, można już szukać pracy w branży. Z czasem zdobywa się doświadczenie i dzięki temu można zostać świetnie wykwalifikowanym pracownikiem.
Podczas kursu programowania metodą bootcamp nie ma długich, teoretycznych wykładów. To przede wszystkim ćwiczenia praktyczne. Uczestnik od początku koduje i w ten sposób efektywnie poszerza swoją wiedzę, którą później wykorzysta tworząc własne projekty.

szkoła programowania

Kurs programowania w Akademii 108

Wierzymy, że dzięki praktyce można osiągnąć najwięcej. Możesz zostać programistą, jeśli tylko zechcesz. Podstawą jest chęć do nauki, nieważne czy do tej pory zajmowałeś/aś się programowaniem, czy jesteś osobą początkującą. W szkole programowania wiedzę przekazują mentorzy, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży i doskonale wiedzą jakie umiejętności są najważniejsze, by zaistnieć na rynku pracy. Pomogą również w przygotowaniu do rekrutacji, dzięki czemu nie tylko zdobędziesz potrzeby zasób wiadomości, ale także umiejętność zaprezentowania się przyszłemu pracodawcy.
Jeśli chcesz stosunkowo szybko zdobyć potrzebne kwalifikacje i rozpocząć swoją karierę, metoda bootcamp jest najlepszym sposobem. Tutaj dowiesz się więcej oraz zobaczysz jakie kursy aktualnie prowadzimy: Front End Developer.