Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Nauka programowania od podstaw. Poznajmy się podczas Codevening!

Szkoła programowania Akademia 108 prowadzi intensywne kursy w Warszawie i Krakowie. To nauka od podstaw. Podczas kursu w ciągu kilku tygodni poznasz i praktycznie zastosujesz wszystko, co potrzebne jest do pracy jako junior Front End Developer. Prowadzimy także spotkania technologiczne codevening, na których można poznać mentorów Akademii 108 i jednocześnie przekonać się, że nauka programowania może być szybka i bardzo efektywna.

Nauka programowania – najlepsze metody

Nasz kurs programowania opiera się na metodzie bootcamp. Na czym ona polega? To bardzo intensywna nauka, gdzie przekazujemy potrzebne minimum wiedzy teoretycznej, a maksimum umiejętności praktycznych. Po kilku dniach kursu nawet początkujący potrafią już samodzielnie wykonywać zadania, z którymi na codzień spotyka się w pracy Front End Developer. Zapraszamy Cię na codevning, gdzię będziesz miał okazję nas poznać i zobaczyć jak wygląda kurs programowania z Akademią 108.

kurs programowania

Kurs Programowania? Poznajmy się na codevening

Warsztaty towarzysko-technologiczne #CodeveningWarsaw oraz #CodeveningKrakow to przedsmak kursu programowania. Akademia 108 zaprasza wszystkich zainteresowanych nauką programowania, jedynym wymogiem jest motywacja i chęć do pracy. Jako uczestnik codeveningu masz okazję poznać czym jest HTML5, style CSS3 oraz JavaScript. Przy okazji spotkasz Mentorów Akademii 108 i będziesz mógł zadać nam pytania. Warsztaty polegają na wspólnym kodowaniu w luźnej atmosferze. Czy jesteś osobą zupełnie początkującą, czy dopiero rozpoczynasz karierę w branży IT – kurs programowania jest bardzo intensywny, ale zaczynamy od podstaw.

front end developer

Front End Developer – dobry zawód w krótkim czasie

Codevening organizowany jest z myślą o osobach, które chcą zapisać się na kurs. To bezpłatne spotkanie, na którym każdy może przekonać się, że nauka programowania jest na wyciągnięcie ręki. Kurs Front End Developer jest bardzo intensywny, opiera się głównie na praktycznych zadaniach, dzięki którym wiedza jest skutecznie utrwalana.
Mentorzy Akademii 108 chętnie dzielą się swoją pasją i doświadczeniem – Twoja kariera w branży IT zaczyna się na naszym kursie!