Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Codevening – Nauka programowania w Warszawie

Niedawno w Warszawie spędziliśmy popołudnie razem z początkującymi miłośnikami programowania. Mowa oczywiście o naszych cyklicznych warsztatach codeveningWarsaw. To spotkania, które Akademia 108 organizuje, aby każdy zainteresowany rozpoczęciem kursu mógł nas poznać i zobaczyć jak wygląda nauka w naszej szkole programowania. Warszawa to miasto, w którym warsztaty odbywają się cyklicznie przed kolejnymi edycjami kursów programowania. To najlepszy sposób aby upewnić się czy jest to dobra ścieżka kariery, ponieważ podczas warsztatów rozwiązujemy jedno z zadań z jakim w pracy spotyka się programista.

Szkoła programowania – podejmij decyzję i zawalcz o lepsze jutro

Nauka programowania nie jest łatwa. Wymaga intensywnej pracy i stałego poszerzania umiejętności praktycznych. Wbrew pozorom, nie ma obowiązku ukończenia studiów – programistą równie dobrze może być osoba, która postanowiła uczyć się samodzielnie. Nie jest to łatwe – trzeba zmobilizować się do regularnej pracy, a podczas ćwiczeń nikt nie nadzoruje postępów i nie poprawia ewentualnych błędów. Świetną alternatywą jest szkoła programowania. Warszawa i okolice mogą dołączyć do nas i rozpocząć naukę na kursie Front End Developer. Ucząc się z Akademią 108 możesz liczyć na pomoc doświadczonych Mentorów, którzy wspierają studentów na każdym etapie.

szkoła programowania

Szkoła programowania Warszawa – spotykamy się by wspólnie kodować

Wiele osób interesuje się kodowaniem, jednak wciąż panuje przekonanie, że programista to zawód dla nielicznych. My uważamy inaczej – możesz rozpocząć naukę programowania w każdej chwili, pod warunkiem, że jesteś osobą zmotywowaną i gotową do intensywnej pracy. W naszej szkole programowania kładziemy nacisk na ćwiczenia praktyczne. Im więcej wysiłku włożysz w naukę kodowania, tym szybsze i lepsze będą rezultaty. CodeveningWarsaw to spotkania, na których każdy możne się przekonać, czy praca w branży IT to właściwa droga. Są to bezpłatne, praktyczne zajęcia dla wszystkich zainteresowanych kursem w szkole programowania. Warszawa jest miejscem, gdzie spotykamy się regularnie – śledź nasz fanpage na Facebooku, tam zawsze pojawiają się aktualne informacje.

codeveningwarsaw

Programista – każdy zaczynał od zera

Nikt nie urodził się programistą, każdy musiał podjąć decyzję o rozpoczęciu nauki programowania i stale rozwijać swoje umiejętności, aby móc stać się wykwalifikowanym specjalistą. Udział w codevening pozwoli Ci wykonać pierwszy krok i zobaczyć, że szkoła programowania to coś dla Ciebie. Wszystko co musisz zrobić, to zarejestrować się i potwierdzić obecność na najbliższym codeveningWarsaw. Do udziału w warsztatach potrzebny będzie również laptop z zainstalowanym edytorem Brackets oraz dwoma pluginami.

Do zobaczenia w szkole programowania Akademia 108! 🙂