Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 września 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

CodeveningWarsaw – Sprawdź jak zostać programistą!

Akademia 108 to szkoła dla przyszłych programistów, która daje możliwość przygotowania się do zawodu. Branża IT jest obecnie jedną z najlepszych pod względem zarobków, a kilkuletnie studia nie są jedynym sposobem na start. Tutaj liczą się umiejętności, możesz je zdobyć stosunkowo szybko – chcesz się przekonać? Zapraszamy na codeveningWarsaw lub codeveningKrakow.

CodeveningWarsaw – wspólne programowanie w przyjemnej atmosferze

W naszej szkole stawiamy przede wszystkim na ćwiczenia praktyczne. Podczas realnych zadań najszybciej przyswaja się wiedzę, dzięki temu nauka przebiega najbardziej efektywnie. Warsztaty codeveningWarsaw i codeveningKrakow organizowane są dla tych osób, które planują zapisać się na kurs i chcą sprawdzić jak wygląda nauka w Akademii 108 i czy kurs Front End Developer to właśnie to, czego szukają. Są to zajęcia bezpłatne, na które może zapisać się każdy, bez względu na to czy posiada już wiedzę z programowania, czy dopiero zaczyna się uczyć.

codeveningwarsaw

CodeveningKrakow – małopolska uczy się kodować

Mentorzy Akademii 108 posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, dlatego wiedzą, czego potrzeba, by stać się świetnym programistą. Dobrze wiemy, że zapewnienia to nie wszystko – dlatego wychodzimy z inicjatywą i zapraszamy zainteresowanych na codeveningKrakow oraz codeveningWarsaw. Pokażemy Wam jak będzie wyglądała nauka na kursie. Z naszą pomocą wykonasz zadanie, z którym spotyka się w codziennej pracy programista i upewnisz się, że ta ścieżka kariery jest jak najbardziej dobrym kierunkiem.

programista

Programista – jak nim zostać?

Codevening to pierwszy krok w stronę kursu programowania. Nie są to oczywiście zajęcia obowiązkowe – to sposób na poznanie Akademii 108 jeszcze przed zapisaniem się na kurs. Mentorzy prowadzący warsztaty potrafią zmotywować, a także pokazać, że nauka kodowania jest na wyciągnięcie ręki. Warsztaty organizowane są cyklicznie, aby każdy zainteresowany mógł z nich skorzystać.
Dziś wiele naszych uczniów zajmuje się Front Endem. Rekordzista znalazł pracę zaledwie kilka dni po zakończeniu szkolenia, co najlepiej pokazuje skuteczność naszej metody nauczania.
Jesteś zainteresowany/a udziałem w #codevening? Aktualne informacje oraz terminy najbliższych spotkań znajdziesz na podstronie: codevening. Już tylko krok dzieli Cię od rezerwacji biletu!