Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Grzegorz Gawryś – Absolwent kursu Front End Developer

Grzegorz Gawryś to absolwent kursu programowania Front End Developer w Krakowie, który postanowił nauczyć się kodować w celu założenia własnej firmy. Opowiedział nam jaka jest jego opinia na temat kursu oraz jak wyglądało rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Front End Developer – początek kariery na własny rachunek

Jak mówi Grzegorz, po kilku latach na etacie w innej branży poczuł potrzebę rozpoczęcia pracy na własny rachunek. Dowiedział się, że posiadanie certyfikatu ukończenia kursu programowania w Akademii 108 daje podstawę do starania się o dofinansowanie na rozpoczęcie działalności, dzięki któremu początkujący programista może bardzo dobrze wyposażyć swoje stanowisko. To zachęciło go do wzięcia udziału w kursie Front End Developer.

Kurs programowania, a własna działalność

Obecnie Grzegorz koncentruje się na rozwijaniu swojej firmy. Jak mówi, udział w kursie programowania dał mu solidne podstawy do pracy jako programista, ponieważ nie tylko nauczył się technologii frontendowych, ale również jak samodzielnie poszerzać wiedzę i wyszukiwać rozwiązania. Obecnie realizuje już swoje pierwsze projekty.

front end developer

Front End Developer – opinie o kursie

Według Grzegorza zajęcia na kursie Front End Developer są prowadzone przez doświadczonych Mentórów, którzy posiadają pasję zarówno do kodowania, jak i nauczania. Szczególnie spodobało mu się indywidualne podejście do każdego studenta oraz pomoc merytoryczna nie tylko w trakcie, ale również po zakończeniu nauki na kursie – kiedy realizują oni pierwsze zadania jako programiści.