Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Jak zapisać się na kurs programowania

Akademia 108 prowadzi intensywne kursy programowania, które mają na celu najszybsze wdrożenie do zawodu w najbardziej dynamicznej branży IT. Metoda bootcamp to odpowiedź na pytanie: jak nauczyć się programować?

Kurs programowania – dla kogo?

Wciąż powszechnie panuje przekonanie, że kurs programowania przeznaczony jest dla wąskiego grona osób. Prawda jest taka, że jeśli potrafisz logicznie myśleć oraz jesteś gotowy/a na intensywną pracę, śmiało możesz zacząć naukę kodowania. Jeśli zastanawiasz się, jak nauczyć się programować w najkrótszym możliwym czasie, nasza metoda code bootcamp powinna Cię zainteresować.

bootcamp

Jak nauczyć się programować, by rozpocząć pracę?

Obecnie na rynku pracy jest coraz większy deficyt pracowników branży IT i prognozuje się, że w następnych latach jeszcze bardziej wzrośnie. Przyczyną jest coraz większe zapotrzebowanie na pracowników. W końcu dziś niemal każda dziedzina gospodarki opiera swoje działania na systemach informatycznych. Aby rozpocząć pracę jako programista, nie jest konieczne posiadanie kilkuletniego stażu, czy studiów kierunkowych. Często zdarza się, że pracodawcy zatrudniają osoby świeżo po kursie programowania jako junior programistów. Nasuwa się pytanie: jak nauczyć się programować, aby móc sprawnie działać na nowym stanowisku? Metoda bootcamp to sposób na szybkie przyswojenie wiedzy, która jest ściśle związana z zadaniami kodera. To minimum teorii i maksimum praktyki – już na pierwszych zajęciach zaczynasz programować.

jak nauczyć się programować

Bootcamp – jak zapisać się na taki kurs?

Akademia 108 zajmuje się prowadzaniem kursów przygotowujących do pracy jako junior programista. Pod okiem doświadczonych mentorów zdobędziesz niezbędną wiedzę i zaczniesz realizować własne projekty. Jeśli interesujesz się nowymi technologiami i chcesz zacząć kształcić się w tym kierunku, sprawdź najbliższe terminy naszych kursów: Kurs Front End Developer. Możesz się zapisać bezpośrednio przez stronę, a także skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Wszystkie informacje w zakładce „kontakt” 🙂