Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 września 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Jan Bordo – Absolwent kursu programowania w Akademii 108

Jan Bordo jest absolwentem kursu programowania w Warszawie. Opowiedział nam o tym, czym zajmował się wcześniej, dlaczego postanowił rozpocząć naukę programowania, jaka jest jego opinia o nauce w Akademii 108, a także jak wyglądało poszukiwanie pierwszej pracy w branży IT.

Programowanie – sposób na ciekawą pracę

Jak mówi Jan, przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu nauki programowania, zajmował się analizą danych pracując w firmie z sektora e-commerce. W pewnym momencie postanowił jednak zmienić branżę. Chciał znaleźć zajęcie ciekawe i ambitne – te cechy znalazł właśnie w programowaniu i postanowił zapisać się na kurs Front End Developer w Akademii 108.

Front End Developer po kursie programowania

Jan rozpoczął poszukiwanie pracy jeszcze w trakcie trwania kursu programowania. Odpowiadał na różne ogłoszenia znalezione na portalach internetowych. Udało się – pracę znalazł w ciągu 3,5 tygodnia.
Jak mówi, kurs programowania był sposobem na zgłębienie technologii potrzebnych w pracy Front End Developera, dzięki którym udało mu się w tak szybkim czasie osiągnąć cel, jakim było znalezienie ciekawej pracy.

front end developer

Nauka programowania – co jest najważniejsze?

Kurs Front End Developer daje możliwość zdobycia umiejętności praktycznych, dzięki którym możliwe jest rozpoczęcie pracy jako programista. Kluczowe znaczenie w nauce programowania ma pomoc doświadczonych mentorów, którzy od samego początku sprawdzają postępy i uczą dobrych praktyk programowania. Jan ocenia wykładowców Akademii 108 bardzo pozytywnie, ponieważ mógł liczyć na ich pomoc na każdym etapie nauki programowania.