Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Katarzyna Tobiś – Absolwentka kursu programowania w Akademii 108

Katarzyna Tobiś to absolwentka kursu programowania Front End Developer w Krakowie. Pracę znalazła jeszcze przed zakończeniem nauki na kursie – posłuchajcie dlaczego zdecydowała się na bootcamp, jak ocenia kurs oraz wykładowców w Akademii 108, a także jak wyglądało poszukiwanie pracy w IT.

Bootcamp – sposób na szybką naukę programowania

Katarzyna przed udziałem w kursie programowania pracowała jako web designer. Zainteresował ją temat stron internetowych i chciała nauczyć się je samodzielnie tworzyć. Zaczęła naukę na własną rękę, stwierdziła jednak, że nauka programowania będzie znacznie szybsza, jeśli będzie mogła skorzystać z pomocy doświadczonych Mentorów, którzy odpowiedzą na wszystkie jej pytania i pokażą jak efektywnie wykorzystywać zdobyte umiejętności. Najlepszym pomysłem okazał się bootcamp, czyli kurs dający możliwość szybkiego zdobycia wiedzy potrzebnej do rozpoczęcia pracy w IT.

Front End Developer – bootcampowy kurs programowania

Jak mówi Katarzyna, bardzo podobał jej się program kursu programowania w Akademii 108. Szczególną zaletą była pomoc Mentorów zarówno podczas zajęć, jak i poza nimi. Również po zakończeniu bootcampu mogła liczyć na wsparcie w pierwszych obowiązkach jako Front End Developer. Według Kasi wykładowcy są bardzo sympatyczni, a jednocześnie kompetentni. Do każdego uczestnika podchodzą indywidualnie, odpowiadając na wszystkie pytania.

Programowanie po kursie – poszukiwanie pracy

Katarzyna rozpoczęła poszukiwanie pracy w połowie kursu Front End Developer – wysyłała swoje CV w odpowiedzi na znalezione w sieci ogłoszenia. Już pierwsza rekrutacja zakończyła się pomyślnie. Umowę o pracę Katarzyna otrzymała dwa tygodnie przed zakończeniem nauki programowania w Akademii 108. Dziś pracuje już jako programista realizując projekty w ReactJS.

Jesteście ciekawi kolejnych historii naszych absolwentów? Obserwujcie nasz fanpage na Facebooku, na którym pojawiają się bieżące informacje.