Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Kolejni absolwenci kursu Front End Developer w Warszawie rozpoczynają karierę w IT

W miniony weekend odbyło się oficjalne zakończenie kursu Front End Developer. Absolwenci po kilku intensywnych tygodniach nauki w Szkole Programowania Akademia 108 są już gotowi do rozpoczęcia kariery w branży IT.
Zobaczcie jak świętowaliśmy zakończenie kolejnej edycji kursu 🙂

Szkoła Programowania – przygotowanie do pracy w IT

Udział w bootcampie to sposób na zdobycie praktycznych umiejętności programowania. Wśród studentów znajdują się osoby, które nie miały wcześniej do czynienia z kodowaniem, a także posiadający już pewną wiedzę, którą chcieli poszerzyć i usystematyzować. Dziś każdy z nich potrafi już samodzielnie tworzyć własne projekty w oparciu o poznane technologie. Tak szybkie rozwijanie umiejętności jest możliwe dzięki dużej ilości ćwiczeń praktycznych, zarówno na zajęciach jak i poza nimi.

bootcamp

Programowanie w ostatnim dniu kursu Front End Developer

Ostatni dzień bootcampu to nie tylko szampan i rozdanie certyfikatów – nie mogło zabraknąć również warsztatów. Studenci ćwiczyli debbugowanie, czyli wyszukiwanie błędów w kodzie. Oprócz tego odbyło się spotkanie ze specjalistą od spraw rekrutacji. Przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej to podstawa, jeśli chcemy zdobyć satysfakcjonującą i oczywiście dobrze płatną pracę.

szkoła programowania

Bootcamp – sposób na zdobycie zawodu

Programowanie to umiejętność ogromnie ceniona na rynku pracy. Potwierdzają to osiągnięcia naszych studentów – niektórzy rozpoczynają nową pracę jeszcze przed zakończeniem kursu w szkole programowania.

Zobaczcie nowych Absolwentów bootcampu Front End Developer w Szkole Programowania Akademia 108. Cieszymy się, że mogliśmy obserwować Wasze postępy i oczywiście w dalszym ciągu wspieramy! 🙂

programowanie

kurs-programowania