Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Krzysztof Burkot – Absolwent kursu Front End Developer

Krzysztof Burkot jest absolwentem Szkoły Programowania Akademia 108. W pewnym momencie swojego życia postanowił się przebranżowić i rozpocząć naukę programowania. Dziś pracuje już jako programista.

Posłuchajcie czym zajmował się wcześniej, jak wyglądał proces nauki programowania oraz poszukiwanie pracy w branży IT.

Nauka programowania sposobem na nową pracę

Krzysztof przez osiem lat związany był z inżynierią. W pewnym momencie stwierdził jednak, że pójście w tym kierunku nie było najlepszą decyzją. Postanowił coś zmienić – chcąc znaleźć dobrze płatną i satysfakcjonującą pracę zapisał się na kurs w szkole programowania. Intensywnie pracował nad swoimi umiejętnościami – kurs to nie tylko zajęcia, ale również praca samodzielna. Studenci otrzymują zadania domowe oraz testy sprawdzające ich wiedzę.

Programista – praktyka jest najważniejsza

Kurs bootcampowy to szybki sposób na rozpoczęcie pracy jako programista. Jak mówi Krzysztof, wybrał taki rodzaj nauki programowania, ponieważ zależało mu na szybkim starcie – planował przeprowadzkę zagranicę, po której chciał podjąć pracę w IT. Bootcamp to przede wszystkim praktyka – według Krzysztofa nauka na kursie w szkole programowania daje mocną motywację do regularnej pracy, a jednocześnie zwiększa przyswajalność wiedzy.

Szkoła programowania – praca po kursie

Krzysztof opowiedział nam również o poszukiwaniu pracy po zakończeniu kursu. Jak mówi, inni uczestnicy znajdywali ją bardzo szybko i jemu również się to udało. Rozpoczął poszukiwania już po przeprowadzce, a dziś pracuje jako programista w Brukseli. Jak mówi, kurs to świetny początek kariery Front End Developera. Doświadczeni mentorzy potrafią przekazać wiedzę, są cierpliwi i dogłębnie odpowiadają na wszystkie pytania.

Cieszymy się, że Krzysztof znalazł wymarzoną pracę dla siebie i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!