Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Kurs Front End Developer w Warszawie zakończony sukcesem

Przedstawiamy kolejną grupę absolwentów kursu Front End Developer w Warszawie. Po kilku intensywnych tygodniach nauki programowania otrzymali certyfikaty i rozpoczynają karierę w branży IT.
Jesteśmy dumni, trzymamy kciuki za Wasze sukcesy i już tęsknimy za wspólnym kodowaniem. Oczywiście wciąż wspieramy zarówno w poszukiwaniu pracy, jak i realizacji pierwszych projektów.

Nauka programowania na kursie – ostatnie zajęcia

Nauka programowania na bootcampowym kursie Front End Developer polega na przygotowaniu do obowiązków na przyszłym stanowisku pracy – Mentorzy od samego początku zwracają uwagę na to, by studenci wypracowali sobie dobre nawyki, które ułatwią realizację przyszłych projektów. Uczą również jak samodzielnie znajdywać rozwiązania – to ogromnie ważne, aby programista potrafił aktualizować swoją wiedzę.

programista

Programowanie – ostatnie zajęcia kursu

Podczas ostatniego modułu kursu Front End Developer nie zabrakło oczywiście programowania – studenci wzięli udział w warsztatach z debugowania, czyli wyszukiwania błędów w kodzie. Taka umiejętność jest bardzo ważna w codziennej pracy programisty, szczególnie w większych projektach.

Studenci mieli okazję spotkać się również ze specjalistą od spraw rekrutacji. Dowiedzieli się czego mogą się spodziewać na rozmowach kwalifikacyjnych oraz jak się do nich przygotować, by korzystnie zaprezentować się przed przyszłym pracodawcą. Ćwiczyli odpowiadanie na pytania, które zazwyczaj pojawiają się podczas rekrutacji.

programista

Front End Developer – wręczenie certyfikatów

Po warsztatach przyszła kolej na wręczenie certyfikatów, które potwierdzają umiejętności zdobyte na kursie programowania. Nowi Front End Developerzy rozpoczynają karierę jako programiści – uczciliśmy to wydarzenie szampanem.

Zobaczcie jak wyglądało świętowanie zakończenia nauki programowania na kursie 🙂

front end developer