Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 września 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Kurs programowania od podstaw metodą Bootcamp

Kurs Bootcamp to szansa na szybkie przeszkolenie zawodowe. To tryb nauki, który charakteryzuje się dużą intensywnością, stosunkowo niedługim czasem trwania i skoncentrowaniem na najbardziej istotnych umiejętnościach praktycznych. Na światowym i polskim rynku funkcjonują bootcampy poświęcone wielu branżom.

Bootcamp – kurs programowania od podstaw

Skąd wzięła się popularność tej formy kształcenia na rynku IT? Między innymi z tempa rozwoju gospodarki cyfrowej, które nie jest współmierne do możliwości tradycyjnego systemu edukacji. Według danych Eurostatu niedobór programistów szacowany jest w Polsce na ~50 tys. i rośnie. Komisja Europejska opublikowała raport „New Skills Agenda for Europe” gdzie podkreśla konieczność nabywania nowych umiejętności cyfrowych. Odpowiedziom na ten trend jest Bootcamp. Ponad 65% przedsiębiorstw z branży IT ma niedobór pracowników, a w przyszłości to zapotrzebowanie będzie rosło.

Jak więc stać się szybko pracownikiem branży informatycznej? Intensywny Kurs programowania daje uczestnikom wiedzę umożliwiającą samodzielne rozwiązywanie problemów projektowych, realnych. Zagadnienia zostały dobrane tak, aby można było je bezpośrednio zastosować w nowym zawodzie. Kurs trwa kilka tygodni, plus czas na zapoznanie się z materiałami dostarczonym przez szkołę programowania przed jego startem. Nauka programowania może rozpocząć się teraz!

front end developer

Front End Developer z praktycznymi umiejętnościami programistycznymi

Kim jest front end developer? Programistą odpowiadającym za te części projektów informatycznych, które użytkownik widzi w przeglądarce, mówiąc w pewnym uproszczeniu. Przyspieszony kurs daje podstawowe przygotowanie teoretyczne i więcej niż podstawową praktykę związaną z programowaniem frontendowym. A wszystko to pod okiem doświadczonego mentora.

Kurs programowania stanowi atrakcyjną alternatywę dla drugiego kierunku studiów czy studiów podyplomowych – a bywa, że i dla studiów w ogóle. Nabywa się na nim konieczną umiejętność informatyczną- programowanie. Dzięki niej można profesjonalnie projektować, testować i utrzymywać tzw. kod źródłowy programów komputerowych oraz wymyślać ciekawe kreacje informatyczne.

Akademia 108 swoje kursy opiera na metodzie Bootcamp. W jego zakresie są liczne zadania praktyczne, które po pierwsze utrwalają zdobyte informacje, po drugie nadają się do wpisania w zawodowe portfolio. Po każdych zajęciach kursant i jego mentor widzą realne postępy i pracują nad obszarami najtrudniejszymi dla danej osoby, tak by była gotowa do podjęcia pracy zaraz po zakończeniu kursu.

Front End

Front end developer to praca w zespole, dlatego istotne jest również nabycie umiejętności współpracy oraz poznanie narzędzi informatycznych, które ją wspierają. Bootcamp daje zatem nie tylko znajomość HTML5, CSS3 i JavaScript oraz RWD, ale też umiejętność współpracowania przy użyciu odpowiednich technologii. Wykładowcy będą na bieżąco pomagać Ci uczyć się efektywnie i wyrabiać prawidłowe nawyki niezbędne w dalszym rozwoju jako programista.

Kurs programowania wymaga zaangażowania i pracy własnej. Niezwykłe jest w nim to, że osoby niezwiązane wcześniej z branżą IT po kursie są na juniorskim poziomie i mogą szlifować umiejętności już jako pracownicy IT w software house, w korporacji lub w start-up.

kurs programowania

Bootcamp najskuteczniejszy kurs programowania w najkrótszym czasie

Wiele osób zastanawia się czy skorzystać z Bootcampu, czy zawód front end developer jest dla nich. Dziś jest to zdecydowanie możliwe – jest wiele miejsc pracy dla osób początkujących i nie jest konieczne wykształcenie wyższe. Ten sposób nauki gwarantuje bycie w najnowszej wersji języka, działanie na realnych zadaniach od pracodawców, wskazówki mentorów – praktyków, ich opiekę przed, w trakcie oraz po ukończeniu kursu. Szansą na rozpoczęcie nowej drogi już dziś, jest kurs programowania. Akademia 108 wspiera swoich studentów także po kursie, oferując mentoring, pomoc teoretyczną oraz praktyczną podczas procesu rekrutacji do nowej pracy.