Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Intensywny kurs programowania w Krakowie metodą Bootcamp

Kraków to jedno z miast, które bardzo intensywnie rozwija się pod względem informatyzacji. Co nam to daje? Otóż oznacza to, że zapotrzebowanie na programistów będzie stale rosło, dzięki czemu rynek pracy stoi otworem dla osób, które chcą rozpocząć karierę w tej branży. Oczywiście aby zrealizować cel, potrzebna jest intensywna nauka, a sposób w jaki ją zdobędziesz zależy od Ciebie. Samodzielne kształcenie może być mało efektywne, dlatego warto rozważyć kurs programownia. Kraków to miejsce, w którym szkoła programowania Akademia 108 cyklicznie organizuje kursy w oparciu o metodę bootcamp, jak i warsztaty codevening, z których skorzystać może każdy, kto planuje rozpoczęcie kursu i przedtem chce przekonać się jak będzie wyglądała nauka.

Kurs programowania – Kraków koduje z Akademią 108

Nasza szkoła programowania przekazuje wiedzę metodą bootcamp. Co to takiego? Jest to technika zaczerpnięta od amerykańskiego wojska, gdzie przeprowadza się intensywne treningi umożliwiające bardzo szybkie wdrożenie do armii. W szkole programowania jest podobnie. To maksimum wykorzystania czasu, podczas którego wykonywane są ćwiczenia praktyczne. Realizując zadania, uczestnik kursu bardzo szybko przyswaja wiedzę, która będzie mu potrzebna na przyszłym stanowisku pracy.

szkoła programowania

Szkoła programownia – dla kogo?

Najszybszym sposobem na rozpoczęcie pracy w branży IT jest kurs programowania. Kraków to miasto, gdzie jest ogromne zapotrzebowanie na zdolnych koderów, dlatego warto rozpocząć kształcenie w tym kierunku. Nie jest prawdą, że to zawód tylko dla wybitnych jednostek, które z programowaniem mają do czynienia od wielu lat. Świetnym specjalistą może zostać osoba początkująca po latach rozwijania umiejętności. To jeden z największych plusów – może zbodywać doświadczenie już jako Junior Developer. Bootcamp to intensywna nauka, której celem jest konkretne stanowisko.

bootcamp

Bootcamp – efektywna nauka od podstaw

Szkoła programowania Akademia 108 daje szansę, by zrobić ten pierwszy krok. Według nas najlepszym sposobem jest intensywny kurs programowania. Kraków oraz Warszawa to miasta, gdzie organizujemy bootcampy, a terminy najbliższych znajdziesz na stronie Front End Developer.