Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 września 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Marta i Agata – Absolwentki kursu programowania w Akademii 108

Marta Bartosińska i Agata Grądecka to absolwentki kursu programowania w Akademii 108. Pracują wspólnie tworząc strony internetowe jako Zdalne Babki. Posłuchajcie dlaczego zdecydowały się na udział w bootcampie Front End Developer, jak oceniają naukę programowania na kursie oraz wykładowców Akademii 108.

Front End – decyzja o udziale w kursie

Agata i Marta razem tworzą strony internetowe jako Zdalne Babki(https://zdalnebabki.pl/). Realizują projekty oparte na WordPressie – przed kursem bazowały na gotowych szablonach. Postanowiły wziąć udział w bootcampie, aby uporządkować i poszerzyć swoją wiedzę oraz poznać nowe technologie. Chciały rozszerzyć swoją działalność i pewniej podejmować się kolejnych projektów.

Programowanie po bootcampowym kursie

Jak mówią dziewczyny, udział w kursie programowania pomógł im rozwinąć umiejętności i obecnie znacznie swobodniej poruszają się po frontendowym świecie. W swoich projektach wykorzystują nowo poznane technologie, w szczególności JavaScript. Bardzo pozytywnie wspominają naukę na kursie. Według nich program kursu jest bardzo rozbudowany i świetnie przygotowuje do pracy jako Front End Developer. Mimo, że zaczynając naukę kodowania na bootcampie posiadały już pewną wiedzę oraz doświadczenie w IT, wiele z niego wyniosły.

front end

Bootcamp – sposób na szybkie rozwinięcie umiejętności praktycznych

Agata i Marta świetnie oceniają wykładowców Szkoły Programowania Akademia 108. Mentorzy służą pomocą nie tylko podczas zajęć, ale również poza nimi, kiedy studenci wykonują zadania domowe oraz testy sprawdzające wiedzę. Pomoc wykładowców jest szczególnie ważna podczas nauki programowania, ponieważ na bieżąco sprawdzają kod każdego z uczestników, pokazują jak najlepiej podejść do kolejnych zagadnień i od samego początku uczą dobrych praktyk programowania.

Śledź naszego fanpage’a na Facebooku, aby nie przegapić kolejnych historii absolwentów kursu Front End Developer Szkoły Programowania Akademia 108 🙂