Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Najwięksi programiści świata zachęcają do nauki programowania

Czy istnieje większa motywacja do rozwijania umiejętności niż wzory do naśladowania? Warto obserwować pracę osób, które osiągnęły sukces, ponieważ dają one najlepszy przykład na to, jak daleko można dojść dzięki zaangażowaniu i odpowiedniej motywacji. Nauka programowania to stałe rozwijanie umiejętności, a w tym zajęciu inspiracja jest bardzo ważna.

Programista – zawód przyszłości

Chyba każdy z nas słyszał o słynnych programistach, którzy dzięki motywacji oraz ciężkiej pracy doszli na sam szczyt kariery. Tak naprawdę od ich działania zależy obecnie wszystko to, czym zajmują się inni programiści, a także sposób w jaki żyjemy na codzień, jak pracujemy oraz kontaktujemy się między sobą.
Do najważniejszych obecnie osób w branży IT należą Bill Gates, Mark Zuckerberg oraz Steve Jobs, którzy wielokrotnie mówili o tym, że swój sukces zawdzięczają tylko i wyłącznie ciężkiej pracy. Jest to dziedzina, w której liczą się umiejętności. Można ukończyć studia albo kurs programowania, ale w późniejszej karierze będzie miało znaczenie tylko to, czego jesteś w stanie samodzielnie dokonać. Stałe poszerzanie wiedzy sprawia, że programista staje się coraz bardziej ceniony. Doświadczony specjalista nie musi już martwić się o znalezienie pracy, ale o to, które stanowisko wybrać, aby móc dalej się rozwijać.

nauka programowania

Nauka programowania – pierwszy krok do lepszego jutra

Jakiś czas temu sławni programiści wsparli kampanię społeczną, która miała na celu zainspirowanie oraz zachęcenie do nauki programowania. Jak mówi Steve Jobs: „Każdy powinien nauczyć się programowania, ponieważ uczy to myślenia”. My jesteśmy tego samego zdania. Kurs programowania jest sposobem na szybkie przyswojenie podstawowych informacji oraz rozpoczęcie tworzenia własnych projektów.

kurs programowania

Kurs programowania – wystarczy odpowiednia motywacja

Sławni programiści, tacy jak Mark Zuckenberg czy Steve Jobs stanowią inspirację dla wielu początkujących miłośników kodowania. Na kurs programowania można zapisać się w każdym wieku, niezależnie od tego, czym zajmowałeś/aś się do tej pory. Najważniejsza jest chęć do pracy, co potwierdza wspomniana kampania społeczna. Mimo, że odbyła się kilka lat temu, przesłanie jest wciąż jak najbardziej aktualne. Zostało w niej poruszone kilka ważnych kwestii, w tym rosnący deficyt programistów na rynku pracy.

Programista – możesz nim zostać, jeśli tylko zechcesz

Specjaliści przekonują, że nauka programowania jest znacznie łatwiejsza niż się wydaje. Wciąż jeszcze panuje ogólne przekonanie, że jest to coś, czym mogą zajmować się nieliczni. Prawda jest taka, że kurs programowania jest dla każdego, kto potrafi logicznie myśleć oraz ma odpowiednią motywację do intensywnej pracy.
Akademia 108 zgadza się z tą opinią w 100%. Nasze kursy przeznaczone są dla wszystkich chętnych, którzy chcą odmienić swoje życie. To początek kariery programisty, a to ile osiągniesz, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Zachęcamy do obejrzenia filmiku 🙂

Chcesz zmienić swoje życie i zostać programistą? Powiemy ci jak to zrobić!

ZAPYTAJ O KURS PROGRAMOWANIA