Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 1 czerwca 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Nauka programowania w Krakowie – Codevening

Spotkaliśmy się ponownie w Krakowie, aby poznać ciekawe osoby zainteresowane kodowaniem. Uwielbiamy spędzać czas z ludźmi, którzy dzielą naszą pasję, a tacy właśnie pojawiają się na warsztatach codeveningKrakow 🙂 Było motywująco i bardzo dynamicznie, jak zawsze!

Nauka programowania w Krakowie

Na warsztatach codevening wspólnie rozwiązujemy jedno z zadań, z którym spotyka się w pracy programista front end. Uczestnicy mogą więc zobaczyć na czym polega HTML oraz CSS. Jest to najlepszy sposób na sprawdzenie własnych predyspozycji do zawodu Front End Developera. Są to cykliczne spotkania służące temu, by zainteresowani kodowaniem mogli nas poznać zanim zapiszą się na nasz kurs. JavaScript, HTML oraz CSS to najważniejsze elementy nauki programowania.

nauka programowania

Kurs JavaScript, CSS3, HTML5

JavaScript stanowi ważny element podczas tworzenia strony internetowej. Dzięki niej nasz projekt staje się dynamiczny i interaktywny. Nauka programowania w naszej szkole rozpoczyna się od podstaw. HTML jest pierwszym etapem kursu. JavaScript i CSS są kolejnymi tematami nad którymi pracujemy. W naszej szkole kładziemy nacisk przede wszystkim na ćwiczenia praktyczne, dzięki czemu studenci szybciej przyswajają wiedzę.

css

CSS – co jeszcze poznasz ucząc się z nami?

CSS to arkusze stylów umożliwiające modyfikację strony pod względem wizualnym. Pojawiają się kolory, czcionki i projekt staje się po prostu atrakcyjny. Warsztaty codevening w Krakowie to najlepszy sposób na wykonanie pierwszego kroku w stronę nauki programowania. Następnym jest już zapisanie się na kurs. JavaScript, HTML i CSS od podstaw oraz narzędzia programistyczne potrzebne do sprawnego kodowania – to właśnie poznacie ucząc się w Akademii 108. Jeśli jesteś zainteresowany/a, sprawdź najbliższe terminy warsztatów: #codevening.
Do zobaczenia!

Myślisz o nauce programowania?

Zastanawiasz się, jak ocenić swoje zdoloności?

Sprawdź swoje predyspozycje rozwiązując darmowy test