Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Nauka programowania w Krakowie – CodeveningKrakow

Od czasu do czasu mamy przyjemność poznawania nowych pasjonatów kodowania w Krakowie. Oczywiście mowa o warsztatach codeveningKrakow, na których może pojawić się każdy, kto chce przekonać się jak będzie wyglądała nauka programownia. Kraków jest miastem, gdzie cyklicznie organizujemy takie wydarzenia.

Nauka programowania – Kraków miastem przyszłości

Stolica małopolski to miasto, które nieustannie się rozwija. Ma to odzwierciedlenie na rynku pracy – w branży IT brakuje coraz więcej pracowników. To dowód na to, że nauka programowania to jak najbardziej dobry kierunek. Na kursach Akademii 108 możesz przyswoić wiedzę w najszybszy możliwie sposób. Nasza metoda polega na przekazaniu niezbędnej teorii i rozpoczęciu intensywnych ćwiczeń praktycznych, które pozwolą przygotować się stricte do obowiązków na przyszłym stanowisku pracy. Z takim zadaniem zmierzycie się także na codeveningKrakow.

nauka programowania

Nauka programowania – co nam da?

Zawód programisty to ciekawa praca łącząca się z wysokimi zarobkami. Nie jest to zajęcie tylko dla nielicznych – również Ty możesz rozpocząć naukę programowania, jeśli tylko zechcesz i włożysz w to odpowiednio dużo wysiłku. Na warsztatach codeveningKrakow poznasz swoich przyszłych mentorów, a następnym krokiem jest już rozpoczęcie nauki programowania. Kraków to miejsce skupiające wiele osób zainteresowanych kodowaniem. Umożliwia podjęcie kursu oraz późniejsze znalezienie dobrego stanowiska pracy.

codeveningkrakow

CodeveningKrakow – jak można się zapisać?

Wystarczy że zarejestrujesz się, potwierdzisz udział i przyniesiesz laptop z zainstalowanym edytorem Brackets oraz dwoma pluginami. Nieważne czy posiadasz już wiedzę, czy dopiero zamierzasz zacząć naukę programowania. Przekonasz się jak efektywna jest nauka na naszych kursach. Jak się zapisać na zajęciach codevening? Wszystkie aktualne informacje zawsze znajdziecie na stronie #codevening
To pierwszy krok do nauki programowania. Kraków to jedno z miejsc, w których Akademia 108 prowadzi kursy – sprawdź najbliższe terminy.