Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 września 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Nauka programowania w Warszawie – #codeveningWarsaw

W związku z zakończeniem kolejnej edycji kursu Front End Developer oraz nadchodzących warsztatów codeveningWarsaw, postanowiliśmy podsumować te spotkania i pokazać Wam ich przebieg. Każde warsztaty, które prowadziliśmy przez ostatnich kilka tygodni były mocno motywujące. Dużo się działo, panowała świetna atmosfera, dlatego już nie możemy doczekać się następnych – tak, spotykamy się już wkrótce, abyście mogli nas poznać zanim jeszcze zapiszecie się na naukę programowania. Warszawa to miasto, w którym prowadzimy kursy programowania – śledź aktualne terminy na naszym fanpage’u na Facebooku i stronie internetowej Front End Developer. Na kursie kodujemy od podstaw, poznając HTML5, CSS3, JavaScript, Git, Github, Sass, Ajax, Gulp, jQuery, WordPress i Bootstrap.

Nauka programowania – Warszawa

CodeveningWarsaw to spotkania towarzysko-technologiczne, na których możecie nas poznać osobiście przed kursem i zobaczyć jak wygląda nauka programowania. Warszawa jest miejscem, gdzie możliwe jest sprawdzenie jak wygląda kurs Front End Developer w praktyce. Używając HTML5, CSS3 i JavaScript wspólnie zajmujemy się typowym zadaniem, które może spotkać programista front endu w swojej pracy.

codeveningwarsaw

CodeveningWarsaw dla przyszłych programistów

Na codeveningWarsaw może przyjść każdy, kto ma w planach rozpoczęcie nauki programowania. Warszawa to miejsce naszych cyklicznych spotkań – organizujemy je, abyście mogli poznać nas osobiście. Nie ma ograniczeń wiekowych, wystarczy, że posiadasz laptopa i mocną motywację. Każdy będzie miał okazję poczuć „na własnej skórze” jak może wyglądać jego praca w przyszłości, jeśli zdecyduje się na intensywną naukę programowania.

html5

HTML5, CSS3, JavaScript – czyli trochę o programie codeveningu

Na codevening można się dowiedzieć o prowadzonych przez nas kursach, zobaczyć na czym polega HTML5, CSS3 oraz JavaScript, a także poczuć przedsmak kursu programowania prowadzonego metodą bootcamp, na której opiera się nasz kurs Front End Developer.
Wkrótce spotykamy się ponownie w Warszawie – śledź nasz fanpage na Facebooku oraz stronę internetową #codevening, tam zawsze znajdują się aktualne informacje o terminach warsztatów.
Do zobaczenia! 🙂