Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Nauka programowania – warsztaty na UJ

Wspólnie z Biurem Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego prowadzimy warsztaty programowania dla studentów oraz absolwentów, którzy interesują się nowymi technologiami i chcą przekonać się na czym polega programowanie.
Za nami kolejne zajęcia – zobaczcie fotorelację 🙂

Nauka programowania – warsztaty na UJ

Warsztaty na UJ to okazja, by w praktyce przekonać się jak wygląda praca Front End Developera na co dzień. Studenci oraz absolwenci UJ wspólnie z trenerami Akademii 108 poznają narzędzia programistyczne i wykonują jedno z realnych zadań webdevelopera. W praktyczny sposób przekonują się na czym polega jego praca oraz że kodowanie to pasjonujące zajęcie.

warsztaty programowania

Warsztaty programowania dla zainteresowanych nowymi technologiami

Warsztaty programowania na UJ mają na celu pokazanie studentom, że kodowanie nie jest wyłącznie dla wybitnych. Tak naprawdę każdy może zacząć programować, jeśli tylko posiada umiejętności logicznego myślenia i potrafi zmotywować się do pracy.
Podczas zajęć studenci oraz absolwenci UJ wspólnie z trenerem programowania wykonali jedno z zadań z jakimi spotyka się na co dzień Front End Developer, mimo że większość uczestników nie miało wcześniejszego doświadczenia w kodowaniu.

nauka programowania

Programowanie – dołącz do nas

Jeśli również chcesz zacząć naukę programowania i poznać nas przed podjęciem decyzji o udziale w kursie Akademii 108, zapraszamy na kolejne warsztaty programowania na UJ, a także na regularnie organizowane przez nas warsztaty Codevening. To zajęcia, w których udział może wziąć każdy – nie wymagamy wiedzy z programowania, potrzebny jest jedynie laptop oraz wcześniejsza rezerwacja miejsca.

programowanie

programowanie

By |2019-02-11T14:58:18+01:0029 01 .19|Categories: Programowanie|Tags: , , , , |