Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Patrycja Chrzanowska – Absolwentka kursu programowania w Akademii 108

Patrycja Chrzanowska to absolwentka kursu programowania Front End Developer w Akademii 108. Pracuje obecnie jako programistka, a jej kariera rozpoczęła się od nauki programowania na bootcampie. Posłuchajcie czym zajmowała się wcześniej, jak ocenia naukę oraz wykładowców w Akademii 108, a także jak wyglądało poszukiwanie pracy w IT.

Nauka programowania sposobem na przebranżowienie

Bootcamp to sposób na szybkie zdobycie umiejętności praktycznych umożliwiających samodzielną pracę jako junior Front End Developer. Właśnie dlatego to najlepsza metoda nauki programowania dla osób, które chcą zmienić zawód bez konieczności kilkuletniego studiowania na uniwersytecie.
Patrycja zdecydowała się na kurs Front End po ukończeniu studiów na kierunku geodezja. Jak mówi, naukę kodowania rozpoczęła kilka tygodni przed kursem. Postanowiła wziąć udział w bootcampie Akademii 108, ponieważ chciała w szybkim czasie opanować umiejętności praktyczne.

Bootcamp – szybka nauka poprzez praktykę

Patrycji podobał się tryb bootcampu, ponieważ pomiędzy kolejnymi zajęciami mogła zająć się pogłębianiem zdobytej na nich wiedzy. Kurs to nie tylko czas spędzony na zajęciach, ale również poza nimi – im więcej czasu poświęci się na naukę, tym lepsze i szybsze rezultaty. Mentorzy pomagają również podczas wykonywania zadań domowych, a studenci rozwiązują także testy, dzięki którym mogą sprawdzić jak dobrze opanowali dane zagadnienie.
Patrycja bardzo pozytywnie ocenia Mentorów Akademii 108, na których pomoc mogła liczyć na każdym etapie nauki. Jak mówi, bardzo wspierali ją również po zakończeniu nauki programowania na kursie.

bootcamp

Front End – poszukiwanie pracy po kurse

Patrycja rozpoczęła poszukiwanie pracy dwa tygodnie przed zakończeniem kursu. Zaczęła wysyłać aplikacje do różnych firm i udało się – odezwała się firma, z którą współpracuje obecnie.
Według Patrycji umiejętności nabyte na kursie bardzo przydają się jej w codziennej pracy. Jak mówi, większość ćwiczeń wykonywanych na zajęciach na bootcampie w Akademii 108 było podobnych do realizowanych przez nią zadań jako programista Front End.

Jeśli jesteście ciekawi kolejnych historii absolwentów Szkoły Programowania Akademia 108, obserwujcie naszego fanpage’a na Facebooku, aby niczego nie przegapić 🙂