Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 1 czerwca 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Praca i zarobki Front End Developera

Praca Front End Developera polega na kodowaniu, podczas którego przydaje się również kreatywność. Mówiąc prosto, front end to wszystko to, co użytkownik widzi w przeglądarce wchodząc na konkretną stronę internetową. W związku z tym konieczne jest, aby witryna była nie tylko czytelna, ale również atrakcyjna wizualnie.

Front End Designer – kreatywny programista

Aby tworzyć strony internetowe, Front End Developer potrzebuje wiedzy z zakresu HTML5, CSS3 oraz JavaScript. Dzięki temu jest w stanie tworzyć naprawdę ciekawe strony, które umożliwiają znalezienie wszystkich informacji, a także posiadają elementy dynamiczne, chociażby animacje, czy formularze pozwalające na bezpośredni kontakt. W tworzeniu front endu bardzo ważny jest pomysł – dobra koncepcja to podstawa najlepszych projektów.

front end developer

Front End Developer i zarobki

Branża IT rozwija się bardzo szybko i z roku na rok jest coraz większe zapotrzebowanie na pracowników. To ile zarabia informatyk zależy od jego umiejętności oraz stażu pracy. Już po kilku latach można osiągnąć bardzo wysokie zarobki, a pierwszym krokiem do realizacji tego celu jest kurs programowania. Jeśli interesują Cię nowe technologie i chcesz rozpocząć pracę w tej branży, sprawdź najbliższe terminy naszych kursów – Kurs Front End Developer.
Ile zarabia informatyk? Odpowiedź na to pytanie zależy od konkretnego stanowiska oraz doświadczenia. Zarobki Front End Developera rosną wraz z doświadczeniem. Szacuje się, że każdego roku mogą zwiększać się nawet o 25%.

ile zarabia informatyk

Ile zarabia informatyk? Najważniejsze są umiejętności!

Osoba zajmująca się front endem powinna stale się rozwijać. Jest to dziedzina, w której trzeba być na bieżąco i ciągle poszerzać swoje umiejętności. To, ile zarabia informatyk już po kilku latach pracy jest bardzo motywujące. To zawód dla każdego, kto potrafi logicznie myśleć oraz jest osobą kreatywną. Wystarczy chęć do pracy i intensywnego rozwoju 🙂

Myślisz o nauce programowania?

Zastanawiasz się, jak ocenić swoje zdoloności?

Sprawdź swoje predyspozycje rozwiązując darmowy test