Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 września 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

HTML5 i Javascript – Warsztaty kodowania na Uniwersytecie Jagielońskim

Warsztaty na UJ cieszą się dużą popularnością, dlatego Sekcja Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza nas ponownie do prowadzenia zajęć na uczelni dla wszystkich studentów, którzy chcą zgłębić tajniki HTML5, CSS3 oraz JavaScript. To spotkania, na których w sposób praktyczny pokazujemy na czym polega praca Front End Developera.

HTML5, CSS – postawy tworzenia stron internetowych

Podczas warsztatów na UJ, uczestnicy mogą samodzielnie programować z pomocą Akademii 108. Mogą przekonać się, czym zajmuje się na codzień Front End Developer i podjąć próbę zrealizowania podobnego zadania. Dowiadują się, czym są HTML5, CSS i JavaScript i jak można wykorzystać je do stworzenia strony internetowej.

html5

JavaScript i studenci zainteresowani technologiami

HTML5 służy do zbudowania struktury strony, a dzięki CSS3 można zadbać o jej walory estetyczne i ułożenie elementów. Studenci mają możliwość przekonania się do czego służy JavaScript i jak Front End Developer może sprawić, by strona stała się naprawdę imponująca. To bardzo motywujące warsztaty, podczas których staramy się pokazać jak ciekawa może być praca programisty.

javascript

Front End Developer – zawód przyszłości

Dzięki współpracy z Sekcją Karier UJ, studenci oraz absolwenci mogą zobaczyć proces powstawania strony internetowej. Poznają podstawowe pojęcia oraz przekonują się osobiście jak rozpoczyna się prace nad witryną. Często dzięki temu odkrywają nową pasję i w późniejszym czasie rozpoczynają naukę programowania. Dla nas to ogromna motywacja, kiedy widzimy z jakim zapałem ci młodzi ludzie zabierają się za kodowanie.
Akademia 108 prowadzi kursy programowania w Warszawie oraz Krakowie, które dzięki metodzie bootcamp mogą szybko wdrażać do zawodu Front End Developera. Jeśli interesuje Cię nauka kodowania, śledź nasz profil na Facebooku, by niczego nie przegapić 🙂
Do zobaczenia na kolejnych zajęciach!