Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

#zakodujPrzyszlosc – Bartosz Jastrzębski – relacja z modułu 1 Kursu Front End Developer

Bartosz Jastrzębski to uczestnik kursu Front End Developer w Szkole Programowania Akademia 108. Pierwsze zajęcia już za nim – posłuchajcie o jego wrażeniach z pierwszego modułu oraz o tym, dlaczego zdecydował się na udział w bootcampowym kursie programowania.

Kurs Front End Developer – wrażenia po pierwszych zajęciach

Bartosz z wykształcenia jest informatykiem, przed kursem zajmował się sieciami i sprzętem. Zainteresował się Front Endem i postanowił rozpocząć naukę – z polecenia znajomych wybrał bootcampowy kurs w Szkole Programowania Akademia 108, który przygotowuje do rozpoczęcia kariery jako programista. Jak mówi Bartosz, technologie frontendowe były dla niego całkowitą nowością, natomiast na studiach programował w językach C oraz C++.

Programista – przygotowanie do kursu

Przed rozpoczęciem kursu Front End Developer Bartosz, podobnie jak pozostali studenci, otrzymał materiały przygotowawcze. Po ich przerobieniu wykonywał proste zadania – dzięki temu nauka programowania na pierwszych zajęciach przebiegała znacznie intensywniej.
Nauka na kursie Front End Developer rozpoczęła się od podstaw – podczas I modułu studenci poznali narzędzia, które potrzebne są do pracy programisty, repozytorium GIT, HTML oraz podstawy CSS.

Szkoła programowania – przygotowanie do pracy

Najważniejszym założeniem kursu Front End Developer jest jak największa ilość ćwiczeń praktycznych – dzięki temu nauka przebiega najszybciej, a studenci przygotowują się bezpośrednio do pracy na stanowisku programisty poznając realne zadania, z jakimi spotyka się on w codziennej pracy. Bartosz oraz pozostali studenci po zajęciach mają do wykonania zadania domowe oraz testy sprawdzające ich wiedzę. Szczególne znaczenie ma stały kontakt z trenerem programowania oraz możliwość wykonywania zadań dodatkowych. Dzięki temu każdy z kursantów może poświęcić na dane zagadnienie tak wiele czasu, jak potrzebuje.

Już wkrótce relacje z kolejnych modułów kursu w Szkole Programowania Akademia 108 – obserwujcie nasz fanpage aby niczego nie przegapić 🙂