Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

#zakodujPrzyszlosc – Bartosz Jastrzębski – relacja z modułu 4 Kursu Front End Developer

Bartosz Jastrzębski to uczestnik kursu programowania w Akademii 108. Ostatnio opowiedział nam o 3 module bootcampu#zakodujPrzyszlosc – Bartosz Jastrzębski – relacja z modułu 3 Kursu Front End Developer
Posłuchajcie o jego wrażeniach po kolejnych zajęciach 🙂

Kurs programowania – moduł 4

Podczas modułu 4 przyszła pora na jQuery – to biblioteka, która znacznie uproszcza pisanie skryptów. Oprócz tego studenci poznali również AJAX, czyli technologię pozwalającą na przesyłanie danych przez przeładowywania całej strony internetowej. Jak na każdych zajęciach, również i tym razem było mnóstwo praktyki. Każde zagadnienie omawiane jest na praktycznych przykładach. Podczas kursu programowania sporo czasu poświęcamy na warsztaty, ponieważ praktyka to najlepszy sposób na naukę kodowania – uczymy na realnych przykładach, z którymi spotyka się w pracy programista, dlatego nauka jest bezpośrednim przygotowaniem do przyszłych obowiązków.

Programista – przygotowanie do pracy

Oczywiście nauka na zajęciach to nie wszystko. Studenci otrzymują również pakiet zadań domowych po każdym zagadnieniu. Są to zadania podstawowe, a oprócz tego każdy z uczestników kursu programowania ma dostęp do dodatkowych zadań. Jak mówi Bartosz, realizując zadania podczas bootcampu uczy się pracować jako programista – to dlatego, że zadania wykonywane są przy użyciu repozytorium zdalnego oraz task managera.

bootcamp

Bootcamp – szybka nauka programowania

Jak mówi Bartosz, sam nie mógłby zdobyć tylu umiejętności w tak krótkim czasie. Za nim dopiero 4 moduły bootcampu, a już potrafi samodzielnie tworzyć pełne projekty. Szczególne znaczenie w efektywnej nauce ma pomoc doświadczonych programistów, którzy uczą nie tylko technologii frontendowych, ale również dobrych praktyk programowania.

Już wkrótce kolejna relacja z nauki na kursie Front End Developer – obserwujcie nas aby niczego nie przegapić 🙂