Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 września 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

#zakodujPrzyszlosc – Bartosz Jastrzębski – relacja z modułu 6 Kursu Front End Developer

Bartosz Jastrzębki to uczestnik kursu programowania w Akademii 108. Posłuchajcie jakie są jego wrażenia po kolejnym, szóstym już module kursu Front End Developer. Jakie zagadnienia omawiane były podczas 6 modułu bootcampu i jak wygląda nauka kodowania w czasie wolnym?

Kurs programowania – ReactJS

Podczas 6 modułu bootcampu studenci poznali bibliotekę ReactJS, która pozwala na budowanie zaawansowanych interfejsów webowych. To obecnie jedno z najpopularniejszych narzędzi z których korzysta Front End Developer. Jak mówi Bartek, cieszy się, że jest on w programie kursu, ponieważ wie, że znajomość Reacta jest mocno ceniona na rynku pracy i już znajomość podstaw jest sporym atutem w CV początkującego programisty.

Bootcamp – praktyka czyni mistrza

Jak mówi Bartosz, zajęcia na 6 module kursie programowania były bardzo intensywne, a materiału do opanowania sporo. Wszystko było jednak dokładnie tłumaczone przez trenerów, a do wykonania dużo ćwiczeń. Również po zajęciach na studentów kursu programowania czekają zadania domowe i testy, dzięki którym nauka jest znacznie szybsza. Każdy może poświęcić na zgłębianie poznanych zagadnień dowolną ilość czasu, a podczas wykonywania zadań może liczyć na pomoc doświadczonych mentorów.

Front End Developer – skuteczne przygotowanie do pracy

Program kursu Front End Developer jest tak opracowany, aby przygotować studentów do rozpoczęcia kariery w IT. W stosunkowo krótkim czasie można zdobyć cenne umiejętności i rozpocząć poszukiwanie nowej pracy. Jak to możliwe, że nauka na bootcampie przebiega tak szybko? Sekret tkwi w maksymalnej ilości ćwiczeń praktycznych. Jak mówi Bartek, stara się codziennie kodować, wykonując zadania domowe – podstawowe oraz dodatkowe. Kluczowe znaczenie ma także wsparcie trenerów, którzy na bieżąco sprawdzają postępy i uczą dobrych praktyk programowania.

Jeśli jesteście ciekawi kolejnej relacji z kursu programowania, obserwujcie nasz fanpage na Facebooku, aby niczego nie przegapić 🙂