Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 1 czerwca 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

#zakodujPrzyszlosc – Bartosz Jastrzębski – relacja z modułu 7 Kursu Front End Developer

Bartosz Jastrzębski to uczestnik kursu Front End Developer. Zdał nam relację z kolejnego, 7 już modułu bootcampu. Koniec nauki na kursie coraz bliżej! Co było omawiane podczas zajęć? Posłuchajcie 🙂

Kurs programowania – moduł VII

Podczas 7 modułu kursu programowania w Akademii studenci kontynuowali naukę ReactJS. Oprócz tego poznali konfigurację WordPressa i uczyli się tworzyć motywy potomne.
Bootcamp to kurs przygotowujący do pracy na stanowisku Front End Developera, dlatego program nauki jest tak opracowany, aby studenci mogli szybko poznać technologie, które aktualnie potrzebne są w pracy. W naszym kursie najważniejsza jest praktyka, na którą składają się warsztaty oraz samodzielna praca w czasie wolnym. Niezależnie od etapu nauki, każdy uczestnik może liczyć na pomoc doświadczonych trenerów programowania.

Front End Developer – praca zespołowa

Podczas pracy programisty bardzo ważna jest umiejętność pracy zespołowej, dlatego podczas zajęć na bootcampie kładziemy nacisk na pracę grupową. Jak mówi Bartosz, w grupie wszyscy się wzajemnie motywują i wspierają w nauce.
Kurs programowania daje możliwość szybkiego zdobywania nowych umiejętności, a celem jest znalezienie pracy w IT. Bartosz pracuje nad zbudowaniem portfolio i jak mówi, ma nadzieję wkrótce znaleźć wymarzoną pracę. Mimo że nauka na kursie Front End Developer nie dobiegła jeszcze końca, niektórzy z uczestników mają już pierwsze rozmowy kwalifikacyjne za sobą.

Bootcamp – najszybszy sposób na naukę kodowania

Wsparcie doświadczonych trenerów programowania oraz duża ilość ćwiczeń praktycznych sprawiają, że nauka na kursie programowania przebiega znacznie szybciej niż samodzielne zdobywanie wiedzy. Jak mówi Bartosz, nie spodziewał się, że udział w kursie będzie aż tak owocny.
Jesteście ciekawi kolejnych relacji z bootcampu Front End Developer? Koniecznie obserwujcie nasz fanpage aby niczego nie przegapić! Wkrótce Bartosz opowie nam o ostatnim module kursu 🙂

Myślisz o nauce programowania?

Zastanawiasz się, jak ocenić swoje zdoloności?

Sprawdź swoje predyspozycje rozwiązując darmowy test