Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

#zakodujPrzyszlosc – Martyna Banaś – relacja z modułu 1 Kursu Front End Developer

Nauka programowania jest sposobem na zdobycie świetnego zawodu – co do tego nie ma wątpliwości. Często spotykamy się z opinią, że kodowanie jest zajęciem tylko dla nielicznych. Nieprawda! Nie ma konieczności podejmowania kilkuletnich studiów, równie dobrze można nabyć potrzebne umiejętności praktyczne na kursie bootcampowym.
Martyna to uczestniczka kursu Front End Developer w Akademii 108. Pracuje jako copywriter, wcześniej nie zajmowała się kodowaniem. Opowiedziała nam o pierwszym module kursu – sprawdź jak wygląda nauka w naszej szkole programowania z perspektywy osoby początkującej.

Szkoła programowania – kto może zacząć naukę?

Martyna zajmuje się pisaniem tekstów na strony internetowe. Zainteresowała się front endem i postanowiła rozpocząć naukę programowania. Jak wiele innych uczestników kursu Front End Developer, zastanawiała się czy jest to dobry pomysł dla całkowicie początkujących. Oczywiście! Nauka na kursie w naszej szkole programowania rozpoczyna się od podstaw, dlatego udział mogą wziąć zarówno osoby bez żadnego doświadczenia, jak i chcący poszerzyć i usystematyzować posiadaną już wiedzę.

Nauka programowania – dlaczego bootcamp jest skutecznym sposobem na zdobycie wiedzy?

Bootcamp programistyczny to metoda polegająca na uczeniu się poprzez ćwiczenia praktyczne. Studenci naszej szkoły programowania kodują już na pierwszych zajęciach, a ich postępy widoczne są z tygodnia na tydzień. To najlepszy sposób – wykonując konkretne zadania samodzielnie, dużo łatwiej przyswaja się nowe tematy. Kurs Front End Developer to intensywna nauka pozwalająca zdobyć cenne umiejętności w najkrótszym możliwym czasie.

nauka programowania

Kurs Front End Developer sposobem na przebranżowienie

Wiele osób w pewnym momencie swojego życia stwierdza, że obecna praca nie przynosi im satysfakcji. Nie chcą rozpoczynać kilkuletnich studiów, szukają szybszego rozwiązania. Tak trafiają na kurs Front End Developer w naszej szkole. W kilka tygodni mogą zdobyć umiejętności praktyczne i kontynuować naukę pracując już jako programiści.
Bootcamp to również propozycja dla tych, którzy dopiero szukają odpowiedniego kierunku dla siebie. Kodowanie jest niesamowicie pasjonującym zajęciem!
Również Ty, tak jak Martyna i mnóstwo innych studentów Akademii 108, możesz rozpocząć naukę programowania, wystarczy, że znajdziesz w sobie odpowiednią motywację 🙂

Jeśli jesteście ciekawi jak dalej będzie przebiegała nauka na kursie, obserwujcie naszego fanpage’a na Facebooku – już wkrótce relacja z kolejnego modułu.