Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 września 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

#zakodujPrzyszlosc – Martyna Banaś – relacja z modułu 3 Kursu Front End Developer

Martyna bierze udział w kursie Front End Developer w naszej Szkole Programowania Akademia 108. Jest po 3 module – opowiedziała nam co było przerabiane, co podoba jej się w zajęciach oraz w jaki sposób odbywa się wykonywanie zadań domowych, którymi studenci zajmują się w czasie wolnym.

Kurs Front End Developer – moduł 3

Jak mówi Martyna, podczas trzeciego modułu kursu programowania nauczyła się nadawać wygląd stronie internetowej oraz dodawania zarówno przejść, jak i animacji. Posiadając taką wiedzę, uczestnicy kursu Front End mogą tworzyć już bardziej skomplikowane projekty. Poznali możliwości jakie daje CSS3, a wiedzę utrwalili wykonując ćwiczenia praktyczne.

Kurs programowania – Maksimum praktyki!

Skuteczność bootcampowego kursu Front End tkwi w dużej ilości ćwiczeń praktycznych. Zasadą naszej szkoły programowania jest minimum teorii i maksimum praktyki. Martyna twierdzi, że w taki sposób najlepiej jest zrozumieć kolejne zagadnienia omawiane na kursie programowania. Szczególnie ważna jest pomoc Mentorów, którzy na bieżąco sprawdzają postępy, poprawiają błędy oraz uczą dobrych praktyk programistycznych.

szkoła programowania

Szkoła programowania przygotowuje do pracy na stanowisku Front End Developera

Po każdym module kursu Front End studenci otrzymują zadania domowe, które wykonują w czasie wolnym. Martyna wyjaśnia w jaki sposób wgrywa i oddaje zadania – odbywa się to przy użyciu zdalnego repozytorium oraz Task Managera, co jest jednocześnie przygotowaniem do realnej pracy jako programista.

Niedługo relacja z kolejnego modułu kursu programowania. Śledźcie nasz fanpage na Facebooku, jeśli jesteście ciekawi jak przebiegają kolejne etapy nauki w Szkole Programowania Akademia 108.