Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

#zakodujPrzyszlosc – Martyna Banaś – relacja z modułu 4 Kursu Front End Developer

Martyna to uczestniczka kursu Front End Developer w Szkole Programowania Akademia 108. Opowiedziała nam o swoich wrażeniach po czwartym module kursu – jak mówi, zaczęło się prawdziwe programowanie. Posłuchajcie jakie zagadnienia pojawiły się podczas kolejnego modułu kursu programowania, jakie są obecne umiejętności Martyny oraz jak wygląda jej nauka w czasie wolnym.

Kurs Front End Developer – moduł 4

Do tej pory studenci kursu Front End Developer zgłębiali tajniki HTML5 i CSS3. Nauczyli się nie tylko tworzyć strukturę strony, ale również nadawać jej ciekawy wygląd, dołączyć animacje i ciekawe efekty przejść. Natomiast na 4 module kursu programowania przerabiali algorytmikę i programowanie obiektowe. Od podstaw poznawali możliwości jakie daje JavaScript oraz Model DOM.

szkoła programowania

Szkoła programowania – praktyczne podejście do nauki

Im większa ilość ćwiczeń praktycznych, tym szybciej zwiększają się umiejętności, dlatego na zajęciach w naszej szkole programowania większość czasu poświęcamy właśnie na praktykę. Studenci uczą się wykorzystywać poznane technologie, a także samodzielnie wyszukiwać rozwiązania.
Na tym etapie kursu Front End Developer Martyna (jak mówi) programuje już samodzielnie swoje pierwsze projekty stron internetowych, mimo że zaczynała naukę jako osoba początkująca, bez wcześniejszego doświadczenia w kodowaniu.

Nauka programowania w czasie wolnym

Po każdym module kursu szkole programowania, studenci otrzymują zadania domowe, dzięki którym mogą utrwalić wiedzę zdobytą podczas zajęć. Oprócz tego przygotowują się do testów sprawdzających ich wiedzę.

Wkróce relacja z kolejnego modułu kursu Front End Developer. Aby niczego nie przegapić, śledźcie naszego fanpage’a na Facebooku, tam pojawiają się bieżące informacje 🙂