Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 września 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

#zakodujPrzyszlosc – Martyna Banaś – relacja z modułu 8 Kursu Front End Developer

Martyna to uczestniczka, a właściwie już absolwentka kursu Front End Developer w Szkole Programowania Akademia 108.
Posłuchajcie jak wyglądał ósmy, czyli ostatni moduł kursu oraz jaka jest opinia Martyny o udziale w bootcampowym kursie programowania.

Szkoła Programowania – moduł 8

Podczas ósmego modułu studenci mieli zajęcia ze specjalistą od spraw rekrutacji. Umiejętności programowania to nie wszystko – aby zdobyć wymarzoną pracę w branży IT trzeba wiedzieć jak najlepiej zaprezentować się przed przyszłym pracodawcą. Jak mówi Martyna, poznali pytania, z jakimi można spotkać się na rozmowach kwalifikacyjnych oraz ćwiczyli odpowiadanie na nie.

Front End Developer – debbugowanie i oficjalne zakończenie nauki

Oczywiście, podczas ósmego modułu nie zabrakło również programowania – były warsztaty z debbugowania, czyli wyszukiwania błędów w kodzie. To również ważna umiejętność, która towarzyszy Front End Developerowi każdego dnia.
Na koniec studenci odebrali certyfikaty potwierdzające zdobyte na kursie umiejętności, co uczcili szampanem.

szkoła programowania

Programowanie – kurs sposobem na rozpoczęcie kariery w IT

Jak mówi Martyna, nie sądziła, że biorąc udział w kursie Front End Developer zdobędzie aż tyle umiejętności i to w tak krótkim czasie. Wcześniej nie miała żadnego doświadczenia w programowaniu, naukę zaczynała od podstaw. Przez kolejnych osiem modułów kursu w szkole programowania rozwijała swoją wiedzę. Był to bardzo intensywny czas, ponieważ większość wolnego czasu poświęcała na naukę. Według niej kurs Front End Developer to najlepszy sposób na rozpoczęcie kariery w IT.
Martyna wspomina również, że będzie brakowało jej atmosfery, która panowała na zajęciach, kodowania w grupie oraz wspólnego picia Yerba Mate.

Już niedługo pojawią się kolejne relacje uczestników kursów w Szkole Programowania Akademia 108. Obserwujcie naszego fanpage’a na Facebooku, aby niczego nie przegapić.