Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 września 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Zakończenie kursu Front End Developer w Warszawie

Zobaczcie jak wyglądało zakończenie nauki programowania na kursie Front End Developer w Warszawie. Absolwenci odebrali certyfikaty potwierdzające nabyte umiejętności – teraz mogą już rozpocząć karierę jako programiści, a my trzymamy kciuki i wciąż wspieramy.

Zobaczcie fotorelację z zakończenia 🙂

Szkoła programowania – kurs przygotowujący do pracy

szkoła programowania

Głównym założeniem bootcampu jest możliwe najszybsze przygotowanie do samodzielnej pracy na stanowisku junior programisty. Nauka programowania polega na przyswajaniu wiedzy poprzez praktykę, co daje najlepsze rezultaty i pozwala na szybkie zdobycie umiejętności.
Absolwenci przez kilka tygodni intensywnie zgłębiali tajniki programowania zarówno na zajęciach, jak i poza nimi. Dwoje z nich zaczęło pracę jeszcze przed zakończeniem nauki w szkole programowania.

nauka programowania

Nauka programowania podczas ostatniego modułu

Bootcamp w Szkole Programowania Akademia 108 to nie tylko poznawanie technologii webowych. Umiejętności praktyczne to podstawa, jednak ważne jest również przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych. Podczas ostatniego modułu studenci spotkali się ze specjalistą od spraw rekrutacji. Dowiedzieli się jak skutecznie zaistnieć na rynku pracy oraz czego mogą spodziewać się podczas rekrutacji.
Podczas ostatniego modułu nie zabrakło również nauki programowania – na zajęciach z debugowania studenci ćwiczyli wyszukiwanie błędów w kodzie.

bootcamp

Bootcamp – zakończenie nauki

W końcu przyszedł czas na odebranie certyfikatów. W pełni zasłużonych! Kilka ostatnich tygodni było naprawdę intensywnych. Bootcamp to nie tylko zajęcia, ale również praca własna, czyli zadania domowe oraz testy sprawdzające wiedzę.
Wprawdzie nauka programowania na kursie dobiegła końca, ale wciąż wspieramy absolwentów. Trzymamy kciuki za Wasze sukcesy! 🙂

bootcamp

Jeśli jesteście ciekawi opinii oraz historii studentów, którzy ukończyli naukę w szkole programowania, obserwujcie nasz fanpage na Facebooku 🙂