Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 11 grudnia 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Zakończenie bootcampu Front End Developer w Warszawie

Za nami zakończenie kursu Front End Developer w Warszawie. Minęło kilka tygodni, podczas których studenci intensywnie zgłębiali tajniki programowania pod czujnym okiem Mentorów Szkoły Programowania Akademia 108. A jak wyglądało zakończenie nauki? Zobaczcie fotorelację 🙂

Szkoła programowania – przygotowanie do pracy jako programista

Bootcamp w szkole programowania to kurs przygotowujący do przyszłych obowiązków na stanowisku junior programisty. Uczymy technologii webowych, dobrych praktyk programowania, a także przygotowujemy do procesu poszukiwania pracy. Podczas ostatniego modułu odbyły się zajęcia ze specjalistą od rekrutacji, podczas których uczestnicy kursu Front End dowiedzieli się jak przygotować się do rozmów kwalifikacyjnych oraz jak odpowiadać na pytania, by korzystnie wypaść w oczach przyszłego pracodawcy.

szkoła programowania

Kurs programowania – jak wyglądał ostatni moduł

Nie mogło zabraknąć również programowania – podczas ostatnich zajęć było debugowanie, czyli wyszukiwanie błędów w kodzie. Dzięki takim ćwiczeniom studenci przygotowują się do przyszłych zadań już jako programiści.
Po nauce przyszła pora na świętowanie. Odbyło się wręczenie certyfikatów potwierdzających umiejętności zdobyte na kursie Front End, a sukces naszych studentów uczciliśmy szampanem.

szkoła programowania

Programowanie na kursie – początek kariery w IT

Kurs Front End w Szkole Programowania 108 to sposób na szybkie zdobycie praktycznych umiejętności. Wśród studentów są osoby, które rozpoczynały naukę całkowicie od podstaw, a także posiadający już pewną wiedzę. Dziś potrafią już samodzielnie tworzyć pełne projekty i rozpoczynają swoją karierę w IT.

Już nam brakuje wspólnego kodowania z Wami! W dalszym ciągu wspieramy oraz trzymamy kciuki za Wasze sukcesy 🙂

programowanie