Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 września 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Zakończenie bootcampu Front End Developer w Warszawie

Za nami zakończenie kursu Front End Developer w Warszawie – przedstawiamy grupę absolwentów, którzy są już gotowi do rozpoczęcia swojej kariery jako programiści. Przez kilka tygodni pod czujnym okiem Mentorów Akademii 108 zgłębiali tajniki technologii frontendowych. Zobaczcie jak wyglądał ostatni dzień na kursie.

Kurs Front End Developer – przygotowanie do rekrutacji

Kurs Front End Developer to nie tylko nauka programowania, ale również przygotowanie do rekrutacji. Pierwszym krokiem do znalezienia świetnej pracy jest rozmowa kwalifikacyjna, dlatego podczas ostatniego modułu kursu studenci spotkali się ze specjalistą od spraw rekrutacji. Opowiedział na co trzeba zwracać uwagę przygotowując się do rozmowy, a następnie odbyły się zajęcia praktyczne – ćwiczyliśmy odpowiadanie na pytania, które pojawiają się podczas rekrutacji.

Programista, a praca po kursie

Kurs Front End Developer oparty jest na metodzie bootcamp, której główną zasadą jest maksimum ćwiczeń praktycznych. To najlepszy sposób na naukę – przyszli programiści uczą się wykonując realne zadania, z którymi spotyka się w swojej pracy Front End Developer. Szczególnie ważna jest tutaj pomoc doświadczonych Mentorów – na bieżąco sprawdzają postępy studentów oraz uczą dobrych praktyk programowania. Kurs jest bardzo intensywny, ponieważ to nie tylko nauka programowania podczas zajęć, ale również poza nimi. Studenci wykonują zadania domowe oraz testy, dzięki którym mogą sprawdzić czy dane zagadnienie mają już opanowane, czy muszą jeszcze poćwiczyć.

nauka-programowania

Nauka programowania – ostatni moduł kursu

Ostatniego dnia nauki programowania na kursie Front End Developer nie mogło zabraknąć kodowania – studenci mieli okazję wziąć udział w warsztatach z debugowania, czyli wyszukiwania błędów w kodzie. Taka umiejętność jest szczególnie ważna w codziennej pracy programisty.
Po nauce przyszła wreszcie pora na świętowanie – studenci odebrali w pełni zasłużone certyfikaty, co uczciliśmy szampanem. Zobaczcie fotorelację z tego wydarzenia 🙂

programista

programista