Korzystając ze strony akceptujesz politykę prywatności i opisany w niej sposób przetwarzania plików cookie. Zapoznaj się z polityką prywatności
Zapoznaj się z polityką prywatnościZgadzam się

NAJBLIŻSZE KURSY: Kurs Indywidualny: 25 września 2023

Zadzwoń do nas       884 908 108

Zakończenie bootcampu Front End w Warszawie

Przedstawiamy kolejną grupę absolwentów, którzy ukończyli kurs programowania w Warszawie i zaczynają karierę w IT. Za nimi kilka intensywnych tygodni nauki programowania, które zakończyliśmy wręczeniem certyfikatów. Sami zobaczcie 🙂

Nauka programowania na bootcampie

Kurs Front End Developer to intensywna nauka oparta na metodzie bootcamp. To bardzo skuteczny sposób na naukę programowania, dzięki któremu możliwe jest szybkie zdobycie umiejętności praktycznych potrzebnych do samodzielnej pracy na stanowisku programisty. Studenci kodowali od pierwszych zajęć, a pomiędzy nimi wykonywali zadania domowe oraz testy sprawdzające wiedzę. Na każdym etapie kursu mogli liczyć na pomoc doświadczonych Mentorów. Pomagają oni również po zakończeniu kursu programowania służąc radą podczas wykonywania pierwszych samodzielnych projektów.

nauka programowania

Programowanie podczas ostatniego modułu kursu

Ostatni moduł kursu Front End to nie tylko świętowanie. Nie mogło zabraknąć nauki programowania – studenci mieli okazję poćwiczyć debugowanie, czyli wyszukiwanie błędów w kodzie. Oprócz tego odbyło się spotkanie ze specjalistą od spraw rekrutacji, który wyjaśnił jak skutecznie szukać pracy w IT oraz jak przygotować się do rozmów kwalifikacyjnych. Dzięki temu studenci na kursie Front End przygotowują się nie tylko do wykonywania obowiązków na stanowisku programisty, ale także do korzystnego zaprezentowania się w oczach pracodawcy.

programowanie

Kurs Front End – początek kariery jako programista

Studenci intensywnie pracowali przez ostatnie tygodnie – już brakuje nam wspólnego programowania 🙂 Nie jest to jednak koniec, wciąż wpieramy i trzymamy kciuki za Wasze sukcesy!
A tak wyglądało zakończenie kursu Front End w Szkole Programowania Akademia 108 🙂

nauka programowania

programowanie